Home Kategorie Życie Handlarz kukurydzą w Łebie został zaatakowany. Plaża była za mała?

Handlarz kukurydzą w Łebie został zaatakowany. Plaża była za mała?

Handlarz kukurydzą w Łebie został zaatakowany. Plaża była za mała?

Niecodzienne zdarzenie na plaży w Łebie. Dwaj sprzedawcy kukurydzy pobili trzeciego, który – jak twierdzili – handlował na “ich terenie”. Czyżbyśmy mieli do czynienia z mafią kukurydzianą?

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek. Policjanci zostali wezwani do bójki na plaży w Łebie. Trzeba przyznać, że samo zdarzenie jest naprawdę szokujące.

Na miejscu okazało się, że dwóch młodych sprzedawców kukurydzy pobiło trzeciego. 20-latek i 19-latek w sposób wulgarny kazali 56-letniemu sprzedawcy opuścić ich teren pracy. Następnie doszło do bójki. Skopali mężczyznę i pobili go.

Obaj napastnicy zostali odciągnięci od 56-latka przez innych plażowiczów i ratowników wodnych. Sytuacja była naprawdę niecodzienna, czyżby było za mało miejsca?

Policjanci na miejscu ustalili przebieg zdarzenia, zabezpieczyli pałki oraz zatrzymali młodych mężczyzn. Byli oni z powiatu chojnickiego oraz słupskiego.

Jak informuje policja, śledczy zabezpieczyli nagrania z monitoringu, który zarejestrował przebieg zdarzenia. Zgromadzili wystarczający materiał dowodowy, pozwalający na postawienie zarzutów.

Obaj zatrzymani trafili prosto do prokuratury. Zastosowała ona wobec nich środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju. Kara jaka może ich czekać jest surowa, grozi im nawet 8 lat.

Koronawirus raport 27.07.2021.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Pakiet zabiegów upiększających
Pakiet zabiegów upiększających
39,99 zł
149,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiety zabiegów upiększających na twarz od 39,99 zł w Derma SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz