Home Kategorie News Premier przed chwila ogłosił ważną decyzje. Już wysyła służby. Sytuacja jest naprawdę poważna.

Premier przed chwila ogłosił ważną decyzje. Już wysyła służby. Sytuacja jest naprawdę poważna.

Premier przed chwila ogłosił ważną decyzje. Już wysyła służby. Sytuacja jest naprawdę poważna.

Mateusz Morawiecki właśnie poinformował wszystkich o nagle podjętej decyzji. Już wcześniej oferował pomoc poszkodowanym w Niemczech, teraz jest to pewne. Pomoże im.

– “Realizując obietnicę pomocy, którą złożyłem Kanclerz A. Merkel, Polska wysyła dziś do Niemiec strażacką grupę ratowniczą i 70 urządzeń do osuszania zalanych obiektów, aby pomóc naszym sąsiadom uporać się ze skutkami tragicznych powodzi w Nadrenii Północnej-Westfalii” – poinformował za pośrednictwem Twittera Mateusz Morawiecki.

Jeszcze w ubiegłym tygodniu Morawiecki twierdził, że jeśli tylko będzie potrzebna pomoc w Niemczech lub w Belgii, gdzie również przeszła fala nawałnic, to bez wahania wyśle strażaków po to, żeby pomogli w Niemczech oraz w Belgii.

Przez powodzie ponad 160 osób nadal jest poszukiwanych. Trudno się dziwić, że jest to nazywane powodzią stulecia. Straty dotyczące tylko sieci drogowej i wodociągowej wycenia się na 2 mld euro. To naprawdę koszmarne straty.

Mieszkańcy nigdy nie spotkali się z bardziej niszczycielskim żywiołem. Nawet Ci najstarsi mówili, że pierwszy raz uczestniczyli w tak ogromnej tragedii. To dla nich naprawdę olbrzymia tragedia. A premier Morawiecki chce im pomóc. To naprawdę trzeba docenić.

Awantura podczas nagrywania Kuchennych Rewolucji.

Źródło: goniec.pl

-50zł na zakupy w Sexshop112
-50zł na zakupy w Sexshop112
1,00 zł
50,00 zł
3 dni
do końca oferty!
1 zł za groupon wartościowy wart 50 zł do wydania w sklepie Sexshop112

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz