Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Jackowski zwiastuje koniec PiS. „Kaczyński nie jest u władzy”.

Jasnowidz Jackowski zwiastuje koniec PiS. „Kaczyński nie jest u władzy”.

Jasnowidz Jackowski zwiastuje koniec PiS. „Kaczyński nie jest u władzy”.

Krzysztof Jackowski podczas ostatniej transmisji na żywo poruszył kwestię sytuacji politycznej w Polsce. Według niego, niedługo pozycja PiS i samego Jarosława Kaczyńskiego może osłabnąć.

Jasnowidz Jackowski regularnie dzieli się z nami swoimi wizjami na YouTube. W swoich transmisjach przekazuje przemyślenia na temat sytuacji w Polsce i na świecie. Ostatnio poruszał głównie kwestie pandemii i nadchodzących konfliktów na arenie międzynarodowej. Tym razem jednak zwrócił uwagę na partię rządzącą w naszym kraju. Według Jackowskiego już na przełomie jesieni i zimy spodziewać się możemy sporych zmian.

– „Na pewno jakaś zmiana polityczna może się wydarzyć. Coś się takiego wydarzy, że kompletnie zmieni się forma kolacji w PiS-ie. Będzie musiał kogoś dokooptować, żeby rządzić – kogoś, kto teraz nie jest przy władzy. Albo PiS się rozleci […] jakieś perturbacje jesienią i zimą” – stwierdził Jackowski podczas transmisji nadawanej z plaży w Ustce.

Według niego jesień i zima nie będą dobre nie tylko dla PiS, ale i Jarosława Kaczyńskiego. Polityk może stracić swoją pozycję.

– „Pan Kaczyński nie jest u władzy. Jest prezesem swojej partii, ale raptem może pan Kaczyński nie być u władzy […] Przy okazji kojarzy mi się PSL. Będzie moment, w którym będzie miał dużo do powiedzenia.”

Na koniec Jackowski skomentował też sytuację związaną z pandemią. Według jasnowidza nie widać końca ciężkiej sytuacji.

– „Drodzy państwo… Pandemia dopiero nas czeka” – podsumował.

Chciał się zaszczepić, ale bał się wyjść z domu. Zmarł na COVID-19.

Polmed: 10 profili badań laboratoryjnych
Polmed: 10 profili badań laboratoryjnych
19,90 zł
90 dni
do końca oferty!
Badania laboratoryjne w 10 profilach od 19,90 zł – ponad 200 lokalizacji w ponad 110 miastach w Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz