Home Kategorie Ludzie Joanna Krupa prowadzi córkę na smyczy. „Wiem, że jestem niesamowitą matką”.

Joanna Krupa prowadzi córkę na smyczy. „Wiem, że jestem niesamowitą matką”.

Joanna Krupa prowadzi córkę na smyczy. „Wiem, że jestem niesamowitą matką”.

Joanna Krupa po raz kolejny podpadła fanom. Modelka opublikowała krótki film ze spaceru z córką. Uwagę internautów zwrócił jednak fakt, że celebrytka prowadzi córkę na smyczy.

Joanna Krupa często mierzy się z negatywnymi komentarzami internautów. Już, gdy poinformowała o ciąży, wiele osób twierdziło, że za późno zdecydowała się na pierwsze dziecko. Modelka pokazuje jednak, że krytycy nie mieli racji. 42-latka dobrze radzi sobie w nowej roli i chętnie dzieli się kulisami macierzyństwa.

Ostatnio jednak Krupa podpadła internautom w inny sposób. Zamieściła na Instagramie nagranie ze spaceru z małą Ashą. Widać na nim, że córka Krupy jest prowadzona na specjalnej smyczy dla dziecka. Wiele osób krytykuje ten produkt. Modelka podkreśla jednak, że najważniejszą kwestią jest dla niej bezpieczeństwo dziecka.

– „Jestem matką, która chroni z każdej strony swoje dziecko. Zrobię wszystko, żeby moja córeczka była bezpieczna. Przy ulicy jestem pewna, że nie wpadnie pod auto, a jeśli się potknie, to szybko mogę zareagować. Dzięki temu jestem pewna, że dziecko nie ucieknie, nic się nie stanie, bo nie zawsze dziecko chce chodzić za rączkę albo w wózku” – podkreśliła w rozmowie z portalem Pudelek.pl.

Joanna sądzi, że chociaż dawniej pomysł smyczy dla dziecka mógł być kontrowersyjny, to obecnie jest to bardzo popularny produkt. Najważniejsze jednak, że spełnia podstawową funkcję – dziecko nie ucieknie od rodzica.

– „Czasy się zmieniają, powstają nowe rzeczy, które chronią nasze dzieci przed niebezpieczeństwem i zawsze będę je wybierała, jeśli będę miała pewność, że dzięki temu moja córeczka będzie bezpieczna.”

42-latka dodaje, że nie zwraca uwagi na komentarze hejterów dotyczące jej metod wychowawczych. Radzi natomiast innym, żeby “doedukowali się” w tym temacie.

– „Wiem, że jestem niesamowitą matką. Będę robić i wychowywać moje dziecko, jak ja chcę. Jak komuś to się nie podoba, to powinni się trochę educate themselves, że jesteśmy w 2021 roku” – podsumowała celebrytka.

Roksana Węgiel opublikowała odważną sesję. Na zdjęcia zareagował… Andrzej Duda.

eKurs: Instruktor pływania z MEN
eKurs: Instruktor pływania z MEN
129,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Instruktor pływania (129 zł) lub trener (139 zł) i więcej w Akademio

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz