Home Kategorie Ludzie Piotr Żyła pokazał zdjęcie z nową dziewczyną. „Justyna chyba dziś nie zaśnie”.
9.14K

Piotr Żyła pokazał zdjęcie z nową dziewczyną. „Justyna chyba dziś nie zaśnie”.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek podzielili się na Instagramie swoim pierwszym wspólnym zdjęciem. Skoczek i gwiazda „19+” nie ukrywają już swojego związku.

Piotr rozwiódł się z Justyną Żyłą i od jakiegoś czasu buduje związek z nową partnerką. Marcelina Ziętek to gwiazda produkcji „19+” i „Szkoła”. Relacja sportowca z młodszą o 10 lat aktorką wywołuje spore poruszenie i niejednokrotnie doprowadza internautów do skrajnych reakcji.

Niedawno przekonała się o tym sama Marcelina, która została zaatakowana w sieci przez hejterów. Podobno byli to poplecznicy Justyny Żyły, gdyż wiadomo, że była żona Piotra nie przepada za jego nową partnerką.

Piotr i Marcelina do tej pory nie afiszowali się zbytnio ze swoim związkiem. Nie zamieszczali wspólnych zdjęć, ani nie oznaczali się w social mediach. To że byli razem dało się jednak wywnioskować z pewnych szczegółów. W lipcu Marcelina zamieściła w sieci zdjęcia z letnich zawodów w skokach i ujawniła się jako dziewczyna Piotra, zwracając się do niego per „kochanie”.

Najwyraźniej para uznała teraz, że przyszedł odpowiedni moment na to, aby zacząć pokazywać się wspólnie na Instagramie. Na ich profilach pojawiły się zdjęcia z wypadu do Świnoujścia.

Fani przesyłają parze sporo komplementów i życzeń szczęścia. Nie brakuje też żartów pod adresem Justyny Żyły.

– „Oj, jak Justyna zobaczy, będzie się działo”

– „Justyna chyba dzisiaj nie zaśnie”

Zdjęcie piersi Oli Szwed robi furorę. Zrobiono je z ukrycia w Chałupach.

Gorący Potok: strefa basenowa
Gorący Potok: strefa basenowa
29,00 zł
39,00 zł
2 dni
do końca oferty!
Relaks w strefie basenowej dla 1 osoby od 29 zł w Gorącym Potoku w Szaflarach

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz