Home Kategorie Film Pamiętacie Ivo ze „Zbuntowanego Anioła”? Był prawdziwym bożyszczem. Nie uwierzycie, jak wygląda teraz.

Pamiętacie Ivo ze „Zbuntowanego Anioła”? Był prawdziwym bożyszczem. Nie uwierzycie, jak wygląda teraz.

Pamiętacie Ivo ze „Zbuntowanego Anioła”? Był prawdziwym bożyszczem. Nie uwierzycie, jak wygląda teraz.

Facundo Arana, którego w latach 90-tych widzowie poznali za sprawą roli Ivo w serialu „Zbuntowany Anioł”, po latach spotkał się z Gabrielą Sari, aktorką, która towarzyszyła mu na planie produkcji.

Telenowela „Zbuntowany Anioł” to prawdziwy hit końcówki lat 90-tych na całym świecie. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy ulubionych bohaterów i zakochiwali się w aktorach. W Polsce po raz pierwszy serial wyemitowano w 2000 roku na Polsacie.

Mimo iż od pierwszej emisji serialu minęło ponad 20 lat, fani telenoweli na całym świecie wciąż śledzą losy ich ulubionych aktorów. Jak się okazuje, niektórzy bohaterowie produkcji nadal utrzymują kontakt. Swoich fanów zaskoczył ostatnio serialowy Ivo, czyli Facundo Arana.

Na Instagramie aktor podzielił się nowym zdjęciem, na którym widzimy też Gabrielę Sari. Możemy ją pamiętać jako Glorię ze słynnego serialu. Gloria była najlepszą przyjaciółką głównej bohaterki – Milagros, którą grała Natalia Oreiro. Gabriela ma obecnie 44 lata i nic się nie zmieniła.

Internauci w szoku na widok żony Adama Małysza. Niezwykła metamorfoza!

Off-road: szkolenie z nagraniem HD
Off-road: szkolenie z nagraniem HD
89,99 zł
180 dni
do końca oferty!
45-minutowe szkolenie z jazdy off-road z nagraniem HD i bonem wartościowym za 89,99 zł i więcej opcji w Abstractive

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz