Home Kategorie Ludzie Romantyczny i niezwykle drogi wyjazd kurskich. Faktura wystawiona na TVP.
10.76K

Romantyczny i niezwykle drogi wyjazd kurskich. Faktura wystawiona na TVP.

Romantyczny i niezwykle drogi wyjazd kurskich. Faktura wystawiona na TVP.

Rocznicę ślubu Jacek Kurski wraz z żoną i córką spędził w Krakowie. Było drogo. Nie byłoby w tym nic dziwnego czy złego, gdyby nie to, że faktura została wystawiona na TVP.

Jacek Kurski wraz z żoną świętował pierwszą rocznicę ślubu. Towarzyszyła im również mała córeczka. Udali się do hotelu Copernicus w Krakowie. To piękny hotel tuż obok Wawelu. Warto go odwiedzić.

Jedna noc dla trzyosobowej rodziny to koszt około 1300 złotych. Sesja na dachu budynku z kolei, to koszt około 2000 złotych za trzy godziny. Naprawdę drogo.

– “Nie zabrakło wymownych symboli politycznych. Kwiaty od gości, którzy przyjechali do Krakowa, państwo Kurscy złożyli na grobie Marii i Lecha Kaczyńskich, co “Super Express” uznał za “piękny i głęboko poruszający gest”” – pisze Michał Olszewski z “GW”.

Dziennikarz “GW” zwrócił się z prośbą o wyjaśnienie sprawy do biura prasowego TVP. Podobno faktura to pomyłka.

TVP zażądał jej pilnego skorygowania. Po skorygowaniu hotel wystawił poprawną fakturę, wskazując tym razem właściwego nabywcę i płatnika – Jacka Kurskiego. Faktura ta została już opłacona przelewem przez Jacka Kurskiego” – napisało biuro prasowe TVP.

– “Nie jestem w stanie uwierzyć w taką pomyłkę pracowników hotelu, bo niby jak mieli ją popełnić? Wystawili fakturę na telewizję, ponieważ to z naszego biura musiało wyjść zlecenie. Nawet jeśli prezes zapłacił sam, oznacza to, że pracownicy organizują mu rodzinne wyprawy” – mówi informator.

Koronawirus raport 31.07.2021. Pierwszy wzrost zakażeń od dawna.

Wybrany tajski masaż
Wybrany tajski masaż
119,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Masaż tajski klasyczny od 109,99 zł i więcej w salonie Thai Maliwan

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz