Home Kategorie Poruszające Koszmar w Katowicach. Kierowca autobusu rozjechał grupę ludzi. Nie żyje 19-latka.

Koszmar w Katowicach. Kierowca autobusu rozjechał grupę ludzi. Nie żyje 19-latka.

Koszmar w Katowicach. Kierowca autobusu rozjechał grupę ludzi. Nie żyje 19-latka.

Do tej sytuacji doszło w sobotę nad ranem w centrum Katowic. Kierowca autobusu PKM Katowice wjechał w grupę awanturujących się na ulicy młodych ludzi. W wyniku zdarzenia zginęła 19-letnia dziewczyna.

O godz. 5.50 nad ranem w sobotę w okolicy ul. Mickiewicza i deptaka na ul. Stawowej w Katowicach doszło do bójki grupy młodych ludzi, którzy zablokowali w ten sposób przejazd jednego z autobusów.

Kierowca zatrzymał pojazd tuż przed awanturującą się grupą, wówczas zaczęli oni go wyzywać. Mężczyzna, zapewne wystraszony i zachowaniem ruszył i staranował 19-letnią dziewczynę.

Jak mówi Agnieszka Żyłka, rzeczniczka katowickiej komendy policji, 31-letni kierowca autobusu został zatrzymany i trafił do aresztu, co jest dość ostrą reakcją władz.

– “Jesteśmy w posiadaniu tego nagrania. Kierującemu została pobrana krew do badań na obecność środków odurzających, przeprowadzone na miejscu badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy” – informuje rzeczniczka. Kierowcy grozi zarzut zabójstwa.

-“Ustaliliśmy wszystkich uczestników tego zdarzenia, prowadzone są czynności, wszyscy świadkowie zostaną przesłuchani. Co pozwoli wyjaśnić, dlaczego w ogóle znaleźli się na jezdni” – dodaje rzeczniczka.

Michał Wawrzaszek, rzecznik ZTM przyznaje, że jest zszokowany tym zdarzeniem

– “Zażądaliśmy od PKM Katowice pilnych wyjaśnień, jesteśmy do pełnej dyspozycji policji” – przyznaje. Miasto Katowice z kolei, ograniczyło się tylko do złożenia kondolencji rodzinie. To zdarzenie naprawdę szokuje.

Sceny jak z horroru. Mężczyzna zmartwychwstał podczas swojego pogrzebu.

Źródło: wp.pl

 

Okulary i soczewki do-85%
Okulary i soczewki do-85%
39,00 zł
149,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Soczewki (39 zł) lub 49 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na okulary i więcej w Soczewki24.pl – 27 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
29
Ha ha
Ha ha
31
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz