Home Kategorie Ludzie Doda szuka nowego chłopaka. Ma jednak spore wymagania. „Ja po prostu stawiam sprawę jasno”.

Doda szuka nowego chłopaka. Ma jednak spore wymagania. „Ja po prostu stawiam sprawę jasno”.

Dorota Rabczewska jakiś czas temu rozstała się z Emilem Stępniem, a teraz widywana jest w towarzystwie Maxa Hodgesa. Jak jednak twierdzi, cały czas jest singielką. Doda liczy, że pozna kogoś, z kim zbuduje prawdziwy związek.

Doda w czerwcu przekazała informację o rozwodzie z Emilem Stępniem. Decyzja ta miała być przemyślana i nieodwołalna. Jak się okazało, ich związek od dłuższego czasu istniał tylko formalnie, a decyzja zapadła już rok wcześniej. Tymczasem artystka przestała ukrywać swoją relację z Maxem Hodgesem.

O Amerykaninie zrobiło się głośno w zeszłym roku, gdy w mediach pojawiły się jego namiętne zdjęcia z Dodą. Już wtedy wiele osób podejrzewało, że Rabczewska rozstała się ze Stępniem i rozpoczęła nową relację. Doda pytana o małżeństwo zaprzeczała jednak, że przeżywa ono kryzys. Po ogłoszeniu rozwodu celebrytce znów zaczęto zadawać wiele pytań, szczególnie o to, czy Max Hodges jest jej nowym partnerem. Wokalistka stwierdziła, że na razie odpoczywa i nie myśli o związkach.

Rabczewska oficjalnie jest więc nadal singielką, co przyznała w jednym z ostatnich wpisów.

– „Singielka ma wakacjach. Nie piję alkoholu, nie daję rady na słońcu, męczy mnie głośna muzyka. Starzeję się i na pewno tak kogoś poznam” – podsumowała swój status Doda.

Fani starali się ją pocieszyć i komentowali, że na pewno spotka jeszcze kogoś wartościowego, z kim stworzy szczęśliwy związek.

– “Poznasz kogoś podobnego w takim razie, co też nie pije i nie daje rady na słońcu” – napisała jednak z fanek.

Doda ma jednak pewne wymagania. Okazuje się, że kategorycznie odrzuca panów, którzy lubią bawić się przy czymś mocniejszym.

– “Wiem. Nigdy w życiu nie będę z kimś, kto pije codziennie lub nawet co weekend. Nie dogadamy się” – zaznaczyła Rabczewska.

– “Nie ma sensu się zmuszać. Ani do picia, ani do niepicia. Ja po prostu stawiam już sprawę jasno” – dodała.

Zdjęcie piersi Oli Szwed robi furorę. Zrobiono je z ukrycia w Chałupach.

Strzyżenie techniką francuską
Strzyżenie techniką francuską
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Strzyżenie techniką francuską z masażem skóry głowy i modelowaniem za 49,99 zł i więcej opcji w AB Beauty

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz