Home Kategorie Ludzie Anna i Robert Lewandowscy będą mieli trzecie dziecko? Reakcja Anny była wymowna.
7.26K

Anna i Robert Lewandowscy będą mieli trzecie dziecko? Reakcja Anny była wymowna.

Anna i Robert Lewandowscy będą mieli trzecie dziecko? Reakcja Anny była wymowna.

Ania i Robert będą mieli kolejne dziecko? Anna wymownie odpowiedziała na pytanie jednej z fanek. Czyżby szykowała się do trzeciej ciąży?

Najpopularniejsza trenerka w Polsce i jej mąż mają już dwie córki. Klara urodziła się w maju 2017 roku, a trzy lata później na świecie pojawiła się Laura. Niewykluczone jednak, że już niedługo Ania i Robert zdecydują się po raz kolejny na powiększenie rodziny.

Lewandowscy od dawna nie kryją się z tym, że marzy im się większa liczba dzieci. Ania niejednokrotnie wysyłała sygnały o tym, że myśli o trzeciej ciąży. Na początku roku na jednym ze swoich InstaStory wyznała:

– „Może powinnam pomyśleć o trzecim dziecku? Pewnego dnia na pewno.”

Kiedy ludzie zapytali ją wprost czy zamierza mieć trzeciego malucha, Ania odpowiedziała, że zawsze z Robertem marzyli o trójce dzieci, choć nie kryje, że nawet z dwojgiem bywa ciężko.

Możliwe, że kolejna ciąża Lewandowskiej będzie takim samym zaskoczeniem jak druga. Gdy była w ciąży z Laurą, przyznała, że było to dzieło przypadku.

– „Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był Plan by Ann!” – mówiła w rozmowie z serwisem Sportowe Fakty Lewandowska.

Pytanie o kolejne dziecko pojawiło się ostatnio w trakcie Q&A na Instagramie Ani. Jedna z internautek zapytała ją o rodzinne plany. Anna nie odpowiedziała wprost, ale postanowiła zapytać o zdanie Roberta.

– „Lewciu?” – napisała, oznaczając profil męża.

Robert jednak nie odniósł się do pytania. Myślicie, że już niedługo Lewandowscy zaskoczą nas wszystkich kolejną radosną nowiną?

Doda szuka nowego chłopaka. Ma jednak spore wymagania. „Ja po prostu stawiam sprawę jasno”.

Polmed: 10 profili badań laboratoryjnych
Polmed: 10 profili badań laboratoryjnych
19,90 zł
90 dni
do końca oferty!
Badania laboratoryjne w 10 profilach od 19,90 zł – ponad 200 lokalizacji w ponad 110 miastach w Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz