Home Kategorie Poruszające Koszmar. Pan młody zmarł przed ołtarzem. Jego żona rozpaczała w białej sukni.

Koszmar. Pan młody zmarł przed ołtarzem. Jego żona rozpaczała w białej sukni.

Koszmar. Pan młody zmarł przed ołtarzem. Jego żona rozpaczała w białej sukni.

Najpiękniejszy dzień w życiu skończył się koszmarnie. 57-letni Paul Wynn zmarł przed ołtarzem. Mężczyzna był ciężko chory, o czym dowiedział się kilka miesięcy przed śmiercią.

Wesele zmieniło się w tragedię. To miała być piękna chwila. Paul miał na sobie tradycyjny szkocki kilt, podobnie jak jego trzej synowie. Alison w pięknej białej sukni. Wystrojeni goście czekali w ratuszu na urzędnika stanu cywilnego.

Para chciała sformalizować swój związek, gdyż Paul dwa miesiące wcześniej dowiedział się, że ma raka trzustki, płuc i wątroby. Jeszcze bardziej przyspieszono ceremonię, gdy Paul w lipcu usłyszał, że może nie przeżyć kilku następnych dni.

W dzień ślubu Paul był bardzo słaby. Na ślub wniesiono go na krześle. Alison zapomniała ślubnej wiązanki. Gdy się zorientowała, wybiegła z urzędu. Gdy chwilę później wróciła, Paul już nie żył.

– „Zanim do niego dotarłam, kilka razy zawołałam jego imię. Nie odwrócił się, nie spojrzał na mnie, a ja zorientowałam się, że coś jest nie tak i zaczęłam się załamywać i krzyczeć jego imię. Wiedzieliśmy, że coś jest nie tak” – powiedziała Alison.

Niestety, mężczyźnie nie dało się pomóc. Krzyk panny młodej był przeraźliwy. Nie zdążyła poślubić swojego ukochanego.

Paul i Alison wychowali piątkę dzieci, z których najmłodsze miało 11 lat. Paul miał też szóstkę dzieci z innych związków.

– „Paul i ja straciliśmy dziecko w 2004 r. po poronieniu, więc trochę pociesza mnie, że jest “tam” z naszym dzieckiem. Jego matka zmarła w 2020 r., więc przynajmniej teraz jest z nią” – powiedziała Alison.

Paul został zapamiętany przez sowich przyjaciół jako „jeden z najbardziej uroczych facetów, których można spotkać”.

– „Byliśmy jego życiem, dla swoich dzieci zrobiłby wszystko. Przeniósł niebo i ziemię dla swoich dzieci i wszyscy go kochali” – powiedziała o mężu Alison.

Kierowca autobusu powiedział, dlaczego rozjechał 19-latkę. Wcześniej nikt o tym nawet nie pomyślał.

Źródło: o2.pl

Multikino: nachos, popcorn, napój
Multikino: nachos, popcorn, napój
16,99 zł
25,90 zł
34 dni
do końca oferty!
Zestawy barowe: napój z popcornem (od 16,99 zł) lub nachosami (od 21,99 zł) w sieci kin Multikino do -35%

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz