Home Kategorie Ludzie Filip Chajzer niewiarygodnie schudł. Prowadzący Dzień Dobry TVN pochwalił się swoją sylwetką.

Filip Chajzer niewiarygodnie schudł. Prowadzący Dzień Dobry TVN pochwalił się swoją sylwetką.

Filip Chajzer mocno schudł i wyrzeźbił swoje ciało. Celebryta jakiś czas temu postanowił wziąć się za siebie. Teraz pochwalił się efektami pracy.

Filip Chajzer jest jednym z najpopularniejszych prezenterów Dzień Dobry TVN. Wraz z Małgorzatą Ohme tworzą jeden z najbardziej lubianych duetów w TVN. Oprócz tego Chajzer jest aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi go ponad 800 tys. osób.

Dziennikarz słynie ze swoich zabawnych komentarzy dotyczących rzeczywistości. Uwielbia tropić wszelkie absurdy i dzielić się swoimi przemyśleniami w sieci. Ostatnio pochwalił się niezwykłą metamorfozą, którą przeszedł dzięki diecie i ćwiczeniom.

Prowadzący lubi żartować ze swojego wyglądu, a konkretnie z tego, jak wyglądał kiedyś. Na jego Instagramie znajdziemy prześmiewcze posty ze zdjęciami ze starych dokumentów. Chajzer był kiedyś pucołowatym chłopcem, ale po latach udało mu się w końcu zrobić formę. Schudł ponad 20 kg, a wszystko dzięki odpowiedniej diecie, ćwiczeniom i grze w squasha. Efekty kilku lat jego pracy są naprawdę imponujące. Syn Zygmunta Chajzera wygląda obecnie świetnie.

Doda szuka nowego chłopaka. Ma jednak spore wymagania. „Ja po prostu stawiam sprawę jasno”.

Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
47,00 zł
69,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Dieta OXY: dieta odchudzająca ceniona przez celebrytów od 47 zł (do -40%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz