Home Kategorie Poruszające Dzieci zostały bez matki. Ciężko uwierzyć, co ludzie piszą o 19-latce z Katowic.

Dzieci zostały bez matki. Ciężko uwierzyć, co ludzie piszą o 19-latce z Katowic.

Dzieci zostały bez matki. Ciężko uwierzyć, co ludzie piszą o 19-latce z Katowic.

W sobotę rano doszło do tragedii w Katowicach. Pod kołami autobusu zginęła 19-letnia kobieta. Po jej śmierci na jej profilu facebookowym pojawiły się wstrząsające treści.

W sobotę o poranku w centrum Katowic doszło do bójki pomiędzy grupą młodych ludzi. 19-letnia Barbara Sz. próbowała rozdzielić bijących się mężczyzn. W pewnym momencie w tłum wjechał autobus.

Na nagraniu, które trafiło do sieci, widać, jak pojazd najpierw hamuje, a później dodaje gazu i wjeżdża w ludzi. 19-latka jako jedyna nie zdołała odskoczyć, gdyż była odwrócona tyłem do autobusu. Pojazd wjechał w młodą matkę i przeciągnął ją kilkadziesiąt metrów. Kobieta zginęła na miejscu.

Tragicznie zmarła 19-latka osierociła dwójkę dzieci. Okoliczności jej śmierci nie powstrzymały jednak internautów od żartowania z wypadku i znieważania kobiety.

Na jej profilu na Facebooku od czasu jej śmierci pojawiają się obraźliwe komentarze. Grupa ludzi publikuje prześmiewcze memy i wulgarne teksty. Większość z nich pochodzi z fałszywych kont. Wszystko to czytają najbliżsi zmarłej…

– „Trzeba było zostać w domu, a nie szwędać się z jakąś patologią. Selekcja naturalna, tylko szkoda dzieci, że miały tak nieodpowiedzialną matkę” – czytamy w jednym ze skandalicznych komentarzy.

– „Oby ktoś bardziej odpowiedzialny się nimi (dziećmi – przyp. red.) zajął. Życie zweryfikowało, że matka nie była” – padły równie skandaliczne słowa w innym komentarzu.

Jest też kilka osób, które broniły pamięci zmarłej i zwracały uwagę na zachowanie niektórych internautów.

Kierowca autobusu powiedział, dlaczego rozjechał 19-latkę. Wcześniej nikt o tym nawet nie pomyślał.

Źródło: Facebook

Fotomagnesy ze zdjęciem
Fotomagnesy ze zdjęciem
12,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Fotomagnesy na lodówkę ze zdjęciem: różne formaty od 7,90 zł z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
155
Ha ha
Ha ha
162
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
42
Zły
Zły
19

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz