Home Kategorie Ludzie Wstrząsające słowa jasnowidza Jackowskiego o śmierci Andrzeja Leppera. Ujawnił nieznaną historię.

Wstrząsające słowa jasnowidza Jackowskiego o śmierci Andrzeja Leppera. Ujawnił nieznaną historię.

Wstrząsające słowa jasnowidza Jackowskiego o śmierci Andrzeja Leppera. Ujawnił nieznaną historię.

Krzysztof Jackowski przyznał, że znał się z Andrzejem Lepperem. Jasnowidz z Człuchowa wyznał, że niedługo przed śmiercią polityka widział się z nim.

Andrzej Lepper był jednym z najbardziej charyzmatycznych polityków w Polsce po 1989 roku. Był ministrem rolnictwa i wicepremierem.

Nad Lepperem jednak w pewnym momencie zawisły czarne chmury. Nie dostał się do parlamentu. W wyborach prezydenckich 2010 nie poszło mu dobrze. Wszyscy zauważyli u niego spadek formy. W 2011 roku media obiegła wieść o jego śmierci. Miał popełnić samobójstwo w swoim biurze. Wiele osób jednak nie może w to uwierzyć.

W sprawie głos zabrał też Krzysztof Jackowski. Jasnowidz przyznał, że widział się z politykiem 2 tygodnie przed jego śmiercią. Według niego, nic nie wskazywało na to, aby planował targnąć się na swoje życie.

– „Nasza ostatnia rozmowa miała miejsce mniej więcej dwa tygodnie przed jego śmiercią. Nic nie wskazywało na to, że Andrzej Lepper jest załamany. Był wtedy optymistycznie nastawiony do życia, opowiadał, że prowadzi bardzo poważne rozmowy z dwójką polityków, którzy mogliby stworzyć z nim pewien sojusz. Cały czas wierzył, że się podniesie” – mówi cytowany przez “Super Express” jasnowidz z Człuchowa.

Szok! Zdjęcie zmasakrowanych zwłok 19-latki potrąconej w Katowicach wyciekło do sieci.

Źródło: Super Express

Skok w tandemie z 4200 m
Skok w tandemie z 4200 m
599,99 zł
750,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Szkolenie z lotem i skok ze spadochronem z wojskowego desantowca od 599,99 zł w Sky Force Polskim Centrum Spadochronowym

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz