Home Kategorie Poruszające Rzuciła butelką w kierującą autobusem. Fala hejtu po tragedii w Katowicach.

Rzuciła butelką w kierującą autobusem. Fala hejtu po tragedii w Katowicach.

Wciąż głośno jest po tragedii, do której doszło w sobotę w Katowicach. Na kierowców miejskich autobusów na Górnym Śląsku wylała się ogromna fala hejtu. W niedzielę wieczorem jakaś kobieta rzuciła butelką w kierującą autobusem w Tychach.

Nasilają się akty przemocy wobec kierowców autobusów w konurbacji górnośląskiej. Do groźnego zdarzenia doszło w niedzielę po 21:00 w Tychach. Autobus linii 262 wykonywał zwykły kurs. W pewnym momencie nieznana kobieta rzuciła butelką w kierującą pojazdem.

Szkło rozsypało się po kabinie kierowcy. Pracownica PKM Tychy odniosła poważne rany. Musiała pójść na zwolnienie lekarskie.

– „Sprawa została zgłoszona na policję” – poinformował w rozmowie z portalem tychy24.net rzecznik PKM Tychy Michał Kasperczyk.

Po incydencie, który miał miejsce w sobotni poranek w Katowicach kierowcy miejskich autobusów w konurbacji górnośląskiej są bardzo szykanowani w mediach społecznościowych. Nienawistne komentarze pod swoim adresem słyszą również w trakcie pracy. W sumie PKM Tychy odnotowało kilka takich incydentów.

– „Zabójcy, zabójcy!” – miał usłyszeć w trakcie nocnego kursu od grupy wracających z imprezy mieszkańców jeden z kierowców.

PKM Tychy apeluje o rozwagę do pasażerów i trzymanie emocji na wodzy. Spółka podkreśla, że jej pracownicy każdego dnia wykonują setki kursów.

– „Nasi kierowcy też są rodzicami, mają dzieci, wykonują tylko swoją pracę” – przekonuje Kasperczyk.

Szok! Zdjęcie zmasakrowanych zwłok 19-latki potrąconej w Katowicach wyciekło do sieci.

Źródło: tychy24.net

Kurs online: Rejestratorka-asystentka med. z MEN
Kurs online: Rejestratorka-asystentka med. z MEN
89,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Rejestratorka-asystentka medyczna z zaświadczeniem MEN za 89 zł z P&M Management Group (zamiast 299 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz