Home Kategorie Poruszające „Młoda matka, dzieci udane, ona grzeczna”. Mieszkańcy wspominają tragicznie zmarłą 19-latkę.

„Młoda matka, dzieci udane, ona grzeczna”. Mieszkańcy wspominają tragicznie zmarłą 19-latkę.

„Młoda matka, dzieci udane, ona grzeczna”. Mieszkańcy wspominają tragicznie zmarłą 19-latkę.

19-latka, która w sobotę rano została przejechana przez autobus w Katowicach osierociła dwójkę dzieci.

Na nagraniu, które dostępne jest w sieci widać, jak kierowca autobusu najeżdża na grupę młodych ludzi, z których część uczestniczyła w bójce na ulicy. 19-latka zostaje potrącona i wpada pod koła pojazdu, a następnie jest ciągnięta przez kilkadziesiąt metrów.

Śmiertelna ofiara wypadku mieszkała na osiedlu Lipiny w Świętochłowicach – około 15 minut drogi samochodem od Katowic – z narzeczonym i dwójką dzieci. Od kilku dni dziennikarze próbują dowiedzieć się od okolicznych mieszkańców czegoś więcej.

– „Wiem tyle, co pan. Nie zrobiła nic złego, na pewno na taki los nie zasłużyła. Młoda matka, dzieci udane, ona grzeczna, mogła sobie życie ułożyć. Co ten kierowca miał w głowie?” – mówi w rozmowie z Onetem jeden z napotkanych przez reporterów mężczyzn.

31-letni Łukasz T., kierowca autobusu, usłyszał zarzut zabójstwa oraz usiłowania zabójstwa dwóch innych osób. Trafił do aresztu na trzy miesiące. W poniedziałek prokuratura przekazała, że w jego organizmie znaleziono trzy rodzaje leków – antydepresanty i przeciwbólowe.

Mężczyzna częściowo przyznał się do winy, ale dodał, że obawiał się o swoje życie.

– „Bał się, że zostanie zaatakowany przez grupę ludzi, zarówno z prawej, jak i z lewej strony, dlatego ruszył autobusem” – poinformowała prokurator Monika Łata z zespołu prasowego Prokuratury Okręgowej w Katowicach.

– „Łukasz T. stwierdził, iż nie miał świadomości, że kogokolwiek potrącił autobusem, że kogokolwiek ma pod kołami autobusu. Chciał dojechać do zajezdni, ponieważ – jak wyjaśnił – tam miał czuć się bezpiecznie, ponieważ tam miała być ochrona” – dodała prokurator.

Szok! Zdjęcie zmasakrowanych zwłok 19-latki potrąconej w Katowicach wyciekło do sieci.

Źródło: Onet

Przedłużanie rzęs: 3 metody
Przedłużanie rzęs: 3 metody
89,99 zł
130,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 (89,99 zł) z uzupełnieniem (139,99 zł) i więcej opcji w New Vizu (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz