Home Kategorie Ludzie Ewa Krawczyk chce zastrzec imię i nazwisko męża. Krzysztof Krawczyk Junior jest w nieciekawej sytuacji.
34.86K

Ewa Krawczyk chce zastrzec imię i nazwisko męża. Krzysztof Krawczyk Junior jest w nieciekawej sytuacji.

Ewa Krawczyk chce zastrzec imię i nazwisko męża. Krzysztof Krawczyk Junior jest w nieciekawej sytuacji.

Ewa Krawczyk kilka miesięcy temu złożyła w Urzędzie Patentowym wniosek o zastrzeżenie imienia i nazwiska zmarłego męża. Krzysztof Junior jest w ciężkim położeniu. Jak zareaguje syn piosenkarza?

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk Junior raczej za sobą nie przepadają. Mimo iż od jakiegoś czasu nie słychać już kolejnych historii o wzajemnych żalach, co mogło zwiastować złagodzenie konfliktu, teraz okazuje się, że walka wciąż trwa. Na jaw wyszły informacje o tym, że Ewa Krawczyk już 3 miesiące temu zaczęła starać się o zastrzeżenie imienia i nazwiska męża.

Jak przekazuje Fakt, żona zmarłego artysty złożyła w Urzędzie Patentowym wniosek o zastrzeżenie imienia i nazwiska jej męża. Dla Juniora to niełatwa sytuacja. Wniosek wdowy może naruszać jego dobra osobiste.

W rozmowie z Faktem rzecznik Urzędu Patentowego wyjaśnił, że taki wniosek faktycznie wpłynął. Jak wynika z przekazanych informacji, Krzysztof Junior już złożył odwołanie w tej kwestii. Ponieważ syn zmarłego ma takie samo imię i nazwisko, zastrzeżenie ich może naruszać jego dobra osobiste.

Działania Ewy Krawczyk mogą być związane z tym, że syn Krzysztofa wykonywał jego piosenki w trakcie najróżniejszych występów. Być może właśnie to nie podoba się wdowie i stąd takie działania. Urząd Patentowy ma teraz miesiąc na to, aby rozpatrzyć wniosek.

Znany aktor ostro uderzył w Pawła Kukiza. „Robisz dyplomację z twarzą w gó*nie”.

Źródło: Fakt

Aqua Park Zakopane: termy
Aqua Park Zakopane: termy
39,99 zł
50,00 zł
98 dni
do końca oferty!
Termy: 2,5-godzinny bilet wstępu (od 39,99 zł) lub całodzienny bilet open (od 59,99 zł) do Aqua Parku Zakopane (do -33%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
17

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz