Home Kategorie Podróże Dwulatka w samolocie nie chciała nosić maseczki. Stewardessa zaproponowała, że „przyklei ją” do twarzy dziecka.

Dwulatka w samolocie nie chciała nosić maseczki. Stewardessa zaproponowała, że „przyklei ją” do twarzy dziecka.

Dwulatka w samolocie nie chciała nosić maseczki. Stewardessa zaproponowała, że „przyklei ją” do twarzy dziecka.

Na pokładzie jeden z linii lotniczych w USA maseczki muszą nosić wszyscy powyżej drugiego roku życia. Doszło do nieprzyjemnej sytuacji, którą dokładnie opisała matka pokrzywdzonego dziecka.

W zeszłym tygodniu, 12 sierpnia mama dwójki dzieci wsiadła na pokład linii Southwest Airlines z Orlando do Norfolk. Jedno z dzieci czyli dwuletnia Drew, była bardzo zdenerwowana lotem.

W mediach społecznościowych matka opowiada, że ​​zmagała się z oporem córki, która nie chciała założyć maseczki, a stewardesa ich pilnowała. Problem polegał na tym, że w sytuacjach stresowych Drew ssie kciuk, a przez maseczkę, nie mogła tego zrobić.

Ali Cleek twierdzi, że stewardesa zaproponowała jej dwa rozwiązania. Jedno akceptowalne, a drugie niezwykle okrutne. Pierwszym było wycięcie dziury w masce. Drugim przyklejenie jej do twarzy.

– „Noszenie maski to obowiązek… Rozumiem. Szanuję to. Ale w pewnym momencie musimy mieć ludzką przyzwoitość. Współczucie” – tłumaczyła na Instagramie.

Oświadczenie linii lotniczych było następujące:

–  „Federalny obowiązek dotyczący masek dla podróżnych obowiązuje od 2 lutego 2021 r. Wymagane jest, aby wszyscy pasażerowie w wieku powyżej drugiego roku życia nosili maski przez całą podróż. Doceniamy współpracę z naszymi klientami, ponieważ wspólnie pracujemy, aby postępować zgodnie z prawem i wspierać komfort i dobre samopoczucie wszystkich, którzy podróżują z nami podczas trwającej pandemii COVID-19″. Przypomniana również, że „klienci są wielokrotnie upominani o nakazie noszenia maski” –

Jacek Jaworek w końcu wyszedł z ukrycia? W akcji wzięło udział kilkudziesięciu policjantów. Najnowsze informacje.

Źródło: onet

Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem
Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem
49,99 zł
150,00 zł
Oferta zakończona!
Serwis klimatyzacji z odgrzybianiem, nabiciem czynnika i więcej od 49,99 zł w Top Gum Opony – 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz