Home Wideo Manifestacja przeciwko paszportom sanitarnym. Obywatele krzyczą „Mamy dość kłamstw”.

Manifestacja przeciwko paszportom sanitarnym. Obywatele krzyczą „Mamy dość kłamstw”.

Manifestacja przeciwko paszportom sanitarnym. Obywatele krzyczą „Mamy dość kłamstw”.

Kilkutysięczne manifestacje przeciw paszportom sanitarnym odbyły się w wielu miastach Francji. „Odczepcie się od prof. Raoulta!” – takiej treści transparenty nieśli manifestujący. Sytuacja jest zła.

W Paryżu tysiące demonstrantów odpowiedziało na wezwanie przywódcy ruchu Patriotów Floriana Philippota, byłego nr 2 Zjednoczenia Narodowego Marine Le Pen, a ich celem była demonstracja dla „wolności”.

Policja zablokowała pochód, aby uniemożliwić demonstrantom zboczenie z trasy zatwierdzonej w prefekturze. We Francji obecnie dochodzi do prawdziwych konfliktów na tle paszportów covidowych. Sytuacja się pogorsza.

– „Mamy dość kłamców. Dziś są nas miliony na ulicach, bardzo dobrze zrozumieliśmy, że opowiadano nam niestworzone historie i że brano nas za imbecylów” – mówiła jedna z protestujących.

Philippot przemawiał z kolei podczas demonstracji na Placu Vauban, w pobliżu Placu Inwalidów, przed tłumem, który wiwatował na cześć prof. Raoulta. To właśnie profesor jest solą w oku, powodującą cały konflikt. Głosi on bowiem otwarcie, że paszporty covidowe, to głupi pomysł. Ludzie wiwatują na jego cześć i walczą z władzą. Widać to chociażby na filmie powyżej.

Właśnie dotarła do nas tragiczna wiadomość. Zmarł kochany i szanowany muzyk.

Źródło: RMF 24

Zabiegi wyszczuplające
Zabiegi wyszczuplające
49,99 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
5 zabiegów wyszczuplających na wybranych urządzeniach za 49,99 zł w Studiu Sylwetka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz