Home Kategorie Ludzie Dagmara Kaźmierska zdradziła jaką ma obsesję. Robi to nawet osiem razy dziennie.
7.23K

Dagmara Kaźmierska zdradziła jaką ma obsesję. Robi to nawet osiem razy dziennie.

Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” udzieliła wywiadu, w którym zdradziła jaką ma obsesję.

Dagmara Kaźmierska dzięki „Królowym życia” stała się prawdziwą gwiazdą. Jak przyznała w jednym z wywiadów, jej udział w programie nie był planowany, a ona dostała propozycję angażu, gdy poszła na casting wraz z synem. To on miał być gwiazdą programu, ale to Dagmarze zaproponowano udział w „Królowych życia”.

Dagmara niemal z dnia na dzień stała się celebrytką, którą obecnie na Instagramie śledzi ponad milion osób. Nie cieszyła się jednak sympatią od początku, szczególnie, gdy na jaw wyszła jej kryminalna przeszłość. Teraz odcina się od tamtego życia i przekonuje, że jest teraz innym człowiekiem i każdy zasługuje na drugą szansę. Obecnie gwiazda dostaje mnóstwo propozycji wywiadów i chętnie je wykorzystuje. W niedawnej rozmowie z serwisem „Plotek” Kaźmierska ujawniła swoją obsesję.

W rozmowie z dziennikarzami przyznała, że na śniadanie jada kawę i ciastko i chociaż wie, że nie jest to dobre śniadanie, to jednak nie ma komu zrobić jej nic innego. Królowa życia ujawniła też, że ma prawdziwą obsesję na punkcie dbania o higienę jamy ustnej. Przyznała, że bardzo ważne jest dla niej to, czym myje zęby. Wybiera pastę wybielającą i proszek węglowy. Wszystko po to, aby jej zęby były śnieżnobiałe. Aby osiągnąć ten efekt, myje zęby nawet osiem razy dziennie. Czy rzeczywiście dzięki temu zawdzięcza swój piękny uśmiech?

– „Od lat dostaję od brata pastę wybielającą i tak myję zęby. Używam też proszku węglowego. Wszyscy się śmieją, bo ja nieraz myję zęby osiem razy dziennie. Wiem – to jest chore, ale ja tak myję” –  mówi szczerze Kaźmierska.

Gwiazda disco polo miała poważny wypadek. Prosi fanów o modlitwę.

Wybrane masaże dla 1 lub 2 osób w Wellness & Beauty Clinical
Wybrane masaże dla 1 lub 2 osób w Wellness & Beauty Clinical
47,99 zł
59,99 zł
93 dni
do końca oferty!
Wybrane masaże dla 1 lub 2 osób w Wellness & Beauty Clinical

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz