Home Kategorie Ludzie Beata Kozidrak przeprasza fanów. Opublikowała wymowny post.
7.73K

Beata Kozidrak przeprasza fanów. Opublikowała wymowny post.

Beata Kozidrak przeprasza fanów. Opublikowała wymowny post.

Beata Kozidrak została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu. Zdarzenie miało miejsce w środę w Warszawie. Teraz artystka przerwała milczenie i zamieściła wpis, w którym przeprasza wszystkich, których zawiodła.

Beata Kozidrak przerwała ciszę w kwestii zdarzenia, do którego doszło w środę wieczorem. Wokalistka została zatrzymana za jazdę po pijaku. Z informacji, które przekazano, wynika, że wokalistka miała 2 promile alkoholu we krwi.

Na jej profilu w social mediach pojawił się post, w którym Kozidrak przeprasza fanów i informuje, że jest gotowa ponieść wszelkie konsekwencje swoich czynów.

– „Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że Was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa” – napisała Kozidrak.

Przypomnijmy, że artystka została zatrzymana po zgłoszeniu jednego z kierowców, który zauważył auto jadące „zygzakiem”, od krawężnika do krawężnika. Mężczyzna powiadomił policję oraz zablokował kobiecie jazdę na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Batorego.

Znana piosenkarka zatrzymana przez policję! Beata K. prowadziła po pijaku?

 

Makijaż permanentny brwi
Makijaż permanentny brwi
199,99 zł
500,00 zł
Oferta zakończona!
Makijaż permanentny brwi metodą microblading za 199,99 zł w SkinDerm w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz