Home Kategorie Ludzie Beata Kozidrak przeprasza fanów. Opublikowała wymowny post.
7.66K

Beata Kozidrak przeprasza fanów. Opublikowała wymowny post.

Beata Kozidrak przeprasza fanów. Opublikowała wymowny post.

Beata Kozidrak została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu. Zdarzenie miało miejsce w środę w Warszawie. Teraz artystka przerwała milczenie i zamieściła wpis, w którym przeprasza wszystkich, których zawiodła.

Beata Kozidrak przerwała ciszę w kwestii zdarzenia, do którego doszło w środę wieczorem. Wokalistka została zatrzymana za jazdę po pijaku. Z informacji, które przekazano, wynika, że wokalistka miała 2 promile alkoholu we krwi.

Na jej profilu w social mediach pojawił się post, w którym Kozidrak przeprasza fanów i informuje, że jest gotowa ponieść wszelkie konsekwencje swoich czynów.

– “Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że Was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa” – napisała Kozidrak.

Przypomnijmy, że artystka została zatrzymana po zgłoszeniu jednego z kierowców, który zauważył auto jadące “zygzakiem”, od krawężnika do krawężnika. Mężczyzna powiadomił policję oraz zablokował kobiecie jazdę na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Batorego.

Znana piosenkarka zatrzymana przez policję! Beata K. prowadziła po pijaku?

 

Polmed: 10 profili badań laboratoryjnych
Polmed: 10 profili badań laboratoryjnych
19,90 zł
90 dni
do końca oferty!
Badania laboratoryjne w 10 profilach od 19,90 zł – ponad 200 lokalizacji w ponad 110 miastach w Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz