Home Kategorie Ludzie Syn księdza w „Top Model”. Uczestnik zwierzył się z koszmarnej przeszłości.

Syn księdza w „Top Model”. Uczestnik zwierzył się z koszmarnej przeszłości.

Syn księdza w „Top Model”. Uczestnik zwierzył się z koszmarnej przeszłości.

10 sezon Top Model pojawił się w środę na antenie TVN. W programie pojawiło się wiele ciekawych postaci, w tym syn księdza. Mikołaj podzielił się poruszającą opowieścią o swojej przeszłości.

22-letni Mikołaj Krawiecki wyznał, że jest synem grekokatolickiego księdza i przez to był wyśmiewany w szkole. Kandydat pojawił się w programie z dziewczyną i przeszedł po wybiegu w butach na obcasie.

Mikołaj zachwycił jurorów nie tylko oryginalną urodą, ale i całkiem sprawnym poruszaniem się na obcasach. Przejście w szpilkach było pomysłem jury, ale Mikołaj nie miał problemu z podjęciem wyzwania. Uczestnik wyznał, że jest synem duchownego.

– „Mój tato jest księdzem grekokatolickim. Moje dzieciństwo nie było łatwe. To jest tak nierealistyczne dla otoczenia, że ktoś może mieć tatę księdza. Moi rówieśnicy nie znali litości: od pobić, po rozbieranie mnie dla żartu, komentarze dotyczące stosunku z własnym ojcem, bo jest księdzem. Zawsze chciałem mieć przyjaciół, ale zawsze byłem traktowany jak inny” – wyznał Mikołaj.

– „Mój tata jest wymagający. Wolałbym powiedzieć mu po fakcie o udziale w programie lub w ogóle nie mówić. Jestem dorosłym mężczyzną, prowadzę swoje życie. Pierwsze granice zatarły się, kiedy zrobiłem sobie pierwszy tatuaż” – podkreślił.

Duchowny kocha syna i ze zrozumieniem przyjął jego start w programie.

– „Bunt jest oznaką zdrowego człowieka. Na modzie się nie znam, ale cieszę się, że jest tym, kim jest” – powiedział ojciec Mikołaja.

Mikołaj mógł też liczyć na wsparcie swojej dziewczyny, która kibicowała mu za kulisami. Jurorzy postanowili, że 22-latek przechodzi do kolejnego etapu.

Beata Kozidrak przeprasza fanów. Opublikowała wymowny post.

Ozonowanie klimatyzacji i więcej
Ozonowanie klimatyzacji i więcej
29,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Ozonowanie klimatyzacji (29,99 zł) z napełnieniem (od 89,99 zł) i więcej w ProfiAuto Serwis Mati-Trans w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz