Home Wideo Nagranie striptizerki robi furorę w sieci. Ma już ponad 4 mln wyświetleń.

Nagranie striptizerki robi furorę w sieci. Ma już ponad 4 mln wyświetleń.

Nagranie striptizerki robi furorę w sieci. Ma już ponad 4 mln wyświetleń.

Na TikToku pojawił się film, który podbił serca internautów. Pewna Amerykanka pokazała na nim, jak jej siostra poinformowała rodziców o tym, że jest striptizerką.

Młoda Amerykanka mieszkająca w Portland postanowiła ujawnić swój sekret. W tym celu przygotowała prezentację, którą wyświetliła swoim rodzicom na telewizorze. Nietypowe wystąpienie zostało nagrane i trafiło do sieci.

Na filmie widzimy, jak rodzice z zaciekawieniem oglądają prezentację. Autorka stopniowo wprowadza ich w tajemniczy klimat i powoli zbliża się do odkrycia swojej tajemnicy. Lex przyznała się im, że chce, aby ludzie, których kocha, i którym najbardziej ufa, wiedzieli, co dzieje się w jej życiu. Przed ujawnieniem swojego sekretu kobieta uspokoiła rodziców, że nie chodzi o ciążę czy o coś niebezpiecznego.

@mildwestsami@lex1898 is WILD😩 Jokes aside our parents are the literal best, my mom said “I’m surprised how proud I am” 🥺😭😭 #hotgirlshit #getthatbagsis♬ original sound – Mild West Sami

Po wstępie i zapowiedzi ujawnienia tajemnicy, kobieta otworzyła się przed rodzicami. Wyznała im, że na co dzień pracuje tańcząc na rurze w klubie ze striptizem. Wytłumaczyła też, że traktuje to jako performance artystyczny, który daje jej radość, a sama praca jest bezpieczna ze względu na anonimowość środowiska. Lex zapewniła też, że wszystko w klubie działa zgodnie z prawem, a ona sama płaci podatki.

Rodzice nie mieli nic przeciwko wyborowi córki. Jej matka doceniła też, że była ona szczera z nimi. Film podbił serca internautów. Obejrzało go już ponad 4 mln osób. Komentujący zwracają uwagę na nerwowy śmiech ojca kobiety, który był reakcją na ujawniony sekret.

Internauci są zażenowani. Zdjęcia Andrzeja Dudy obiegły sieć.

Godzinny masaż do wyboru
Godzinny masaż do wyboru
69,99 zł
95,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Godzinny masaż do wyboru od 69,99 zł w Wellness & Beauty Clinical w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz