Home Kategorie Poruszające Masakra w supermarkecie. Przerażające nagranie.

Masakra w supermarkecie. Przerażające nagranie.

32-letni obywatel Sri Lanki dokonał krwawej masakry w supermarkecie w Auckland. Na nagraniu autorstwa jednego ze świadków, widzimy spanikowanych ludzi, a w pewnym momencie słychać strzały.

W jednym z supermarketów w Auckland doszło do makabrycznych scen. Jak podają lokalne media, w pewnym momencie jeden z klientów wpadł w szał i zaczął nożem atakować przypadkowe osoby. Obecnie wiadomo o 6 rannych, z czego 3 osoby trafiły do szpitala w stanie krytycznym.

W mediach społecznościowych krąży film nagrany przez jednego ze świadków. Widzimy na nim przerażonych ludzi. Widać też ścieżkę krwi, a po chwili słychać strzały.

– „Cholera. O mój Boże… Ktoś tam jest z nożem, ktoś został dźgnięty!” – mówi jeden ze świadków.

Wiadomo już, że strzały oddała policja do napastnika. Funkcjonariusze w cywilu zareagowali w minutę od początku ataku. Zamachowiec zginął.

Świadkowie relacjonują, że mężczyzna zachowywał się jak wariat i atakował każdego, kogo spotkał. Policja nim kilkukrotnie strzeliła do 32-latka, kazała mu się poddać. Zamachowiec jednak nie wykonywał poleceń.

Napastnikiem był 32-letni obywatel Sri Lanki. Od dłuższego czasu był obserwowany przez policję. Służby wiedziały, że kupił 2 noże myśliwskie oraz że ogląda filmy propagandowe Państwa Islamskiego.

Mężczyzna był na liście najbardziej niebezpiecznych ekstremistów w Nowej Zelandii. Wcześniej policja nie miała jednak podstaw do aresztowania go. Był po ciągłą obserwacją i władze Nowej Zelandii czekały, aż popełni przestępstwo, za które będzie mógł trafić za kraty.

Więzienne zdjęcie Beaty K. już krąży w sieci. Internauci nie mają litości.

Piękny uśmiech
Piękny uśmiech
69,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Skaling, polerowanie, piaskowanie i więcej od 69,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz