Home Kategorie Poruszające Zabił pedofila, który zgwałcił mu córkę. Teraz grozi mu dożywocie.

Zabił pedofila, który zgwałcił mu córkę. Teraz grozi mu dożywocie.

Zabił pedofila, który zgwałcił mu córkę. Teraz grozi mu dożywocie.

34-letni obywatel Rosji zadźgał pedofila, który zgwałcił jego 9-letnią córeczkę oraz kilkoro innych dzieci z wioski w regionie Samara. Mężczyźnie grozi dożywocie. Lokalna społeczność chce, aby został uwolniony.

Do tragedii doszło pod koniec sierpnia we wsi Wintaj. 34-letni Wiaczesław, podczas spotkania ze swoim przyjacielem Olegiem Swiridowem, zobaczył na jego telefonie film z gwałtu na 9-latce. Okazało się, że to córka Wiaczesława.

Swiridow natychmiast uciekł, a Wiaczesław zgłosił sprawę na policję. Nim jednak policjanci wyśledzili pedofila, zrobił to ojciec 9-latki. Zadźgał swojego przyjaciela i uciekł.

Ciało Olega zostało odnalezione 2 września. Wiaczesława zatrzymała policja. Przyznał się do morderstwa, ale twierdzi, że nie chciał nikogo zabić, a Swiridow zginął, bo potknął się i upadł na nóż.

Wszczęto też postępowanie w sprawie Swiridowa. Okazało się, że od przynajmniej 5 lat mężczyzna wykorzystywał dzieci z wioski. Na jego telefonie odnaleziono materiały pornograficzne oraz filmy z innych gwałtów. Większość ofiar była w wieku 6 – 11 lat.

Mieszkańcy wioski chcą, aby wypuszczono Wiaczesława i oczyszczono go z zarzutów. Jak podaje Daily Mail, w sprawę zaangażowane są też osoby związane z mediami i telewizją.

– „On nie jest mordercą – chronił swoją córkę i nasze dzieci. Wszyscy są po jego stronie” – powiedział jeden z mieszkańców wioski.

Matka Swiridowa powiedziała, że jej syn często opiekował się dziećmi Wiaczesława, a obaj mężczyźni byli przyjaciółmi od lat. Kobieta zaznaczyła jednocześnie, że Oleg nigdy nie wykazywał skłonności pedofilskich.

– „Nie wiem, jak do tego doszło. Musiał być pijany. Najprawdopodobniej był pijany. Cały czas zostawiali z nim swoje dzieci. Kiedy opiekował się tymi dziewczynami, wracał do domu jak zwykle, w dobrym humorze” – skomentowała kobieta.

Masakra w supermarkecie. Przerażające nagranie.

Źródło: Daily Mail

Kurs online: Zarządzanie zespołem z MEN
Kurs online: Zarządzanie zespołem z MEN
59,00 zł
199,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Zarządzania zespołem z zaświadczeniem MEN za 59 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz