Home Kategorie Poruszające Przez dwa dni torturował i gwałcił swoją żonę. Współwięźniowie okrutnie zemścili się na 29-latku.

Przez dwa dni torturował i gwałcił swoją żonę. Współwięźniowie okrutnie zemścili się na 29-latku.

Przez dwa dni torturował i gwałcił swoją żonę. Współwięźniowie okrutnie zemścili się na 29-latku.

Dwóch mężczyzna 2 dni torturowało 18-letnią dziewczynę. Jej ciało porzucili pod szpitalem. Lekarze nie byli w stanie jej uratować. Okazało się, że sprawcą był mąż kobiety.

Do tragedii doszło pod koniec sierpnia w miejscowości Ferizaj w Kosowie. Monitoring szpitala zarejestrował dwóch mężczyzn, którzy zostawili przed wejściem do budynku zakrwawioną kobietę. Gdy zauważyli ją lekarze, rozpoczęli walkę o jej życie. Niestety, 18-latka zmarła na oddziale intensywnej terapii.

Policja ustaliła, że ofiara to 18-letnia Marigona Osmani. Jak się okazało, mężczyźni torturowali ją i gwałcili przez dwa dni. Jednym z oprawców był jej mąż, z którym wzięła ślub zaledwie dwa miesiące wcześniej. Policjanci sądzą, że to on miał pobić kobietę na śmierć. Motywem miała być patologiczna zazdrość.

Podczas przesłuchania 29-latek przyznał się do popełnienia 135 przestępstw: napaści, gwałtów, rabunków oraz zranienia nożem policjanta. Z kolei 32-latek miał zeznać, że był obecny przy torturach na 18-latce, ale nie brał w nich bezpośredniego udziału.

Obaj podejrzani – 29-letni Dardan Krivaqa oraz 32-letni Arber Sejdiu byli znani policji już wcześniej. Rozprawa Krivaqa została odroczona z powodów medycznych. Kosowskie media donoszą, że mężczyzna został pobity przez współwięźniów. Służba więzienna zaprzecza jednak tym doniesieniom.

Wieść o tragicznej śmierci 18-latki wstrząsnęła krajem. Doszło do protestów kobiet w całym Kosowie. Protestujący oskarżają policję o zbyt wolną reakcję. Tłum zarzuca funkcjonariuszom, że nie zatrzymali przestępców za kratkami. 24 sierpnia oblały czerwoną farbą policjantów przed lokalnym posterunkiem, krzycząc, że „mają krew na rękach”.

Więzienne zdjęcie Beaty K. już krąży w sieci. Internauci nie mają litości.

Wybrana kuracja laserowa
Wybrana kuracja laserowa
45,99 zł
150,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Wybrana kuracja laserowa: zamykanie naczynek, usuwanie blizn, przebarwień i więcej od 45,99 zł w Derma SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz