Home Kategorie Poruszające Nastolatkowie torturowali i zabili kolegę z klasy. Wyrok to żart.

Nastolatkowie torturowali i zabili kolegę z klasy. Wyrok to żart.

Nastolatkowie torturowali i zabili kolegę z klasy. Wyrok to żart.

Sąd w Finlandii skazał w piątek na kary od ośmiu do 10 lat pozbawienia wolności trzech nastolatków, oskarżonych o torturowanie i pobicie na śmierć swojego kolegi. Ten wyrok to cios w twarz dla ofiary.

Według prokuratury 16-letnia ofiara była przez kilka godzin “w sposób sadystyczny” maltretowana, w wyniku czego zmarła 4 grudnia zeszłego roku. Ten wyrok, za tak brutalną zbrodnie, to ponury żart.

Jako przyczynę śmierci podano uszkodzenia mózgu oraz przebicie płuc połamanymi żebrami. Sekcja zwłok wskazała na to, że na jego ciele znajdowało się ponad 100 różnych obrażeń. Wyobraźcie sobie, przez co przeszło to dziecko.

Trzej oskarżeni, którzy znali swoją ofiarę jeszcze z przedszkola, nie przyznali się do winy. Wszyscy, którzy mieli styczność z tą sprawą, uznali ją za szokującą.

Według oficjalnych danych w Finlandii prawie połowa młodych osób w wieku od 14 do 16 lat padła ostatnio ofiarą nękania i przemocy. Jest to obecnie naprawdę duży problem w fińskich szkołach.

Koronawirus raport 04.09.2021. Czarny scenariusz zaczyna się sprawdzać. Powrót do szkół przynosi znaczny wzrost zakażeń.

Źródło: onet.pl

Zabieg nawilżająco-liftingujący
Zabieg nawilżająco-liftingujący
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wieloetapowy zabieg nawilżająco-liftingujący za 69,99 zł i więcej opcji w Centum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz