Home Kategorie Poruszające Terror sanitarny osiąga apogeum. Zakuty w kajdanki na oczach 3-letniej córki.

Terror sanitarny osiąga apogeum. Zakuty w kajdanki na oczach 3-letniej córki.

Terror sanitarny osiąga apogeum. Zakuty w kajdanki na oczach 3-letniej córki.

Terror sanitarny w niektórych krajach na świecie, dochodzi do poziomu absurdu. Ludzi traktuje się gorzej niż zwierzęta, na co wskazuje między innymi poniższy film. Nie dajmy się tak tłamsić.

Mężczyzna zawinił przebywaniem w parku bez maseczki. Efektem tego była brawurowa akcja służb w trosce o dobro obywateli. Inaczej się tego chyba nie da nazwać.

Nawet jeżeli mężczyzna nie miał maseczki, to zachowanie policji było delikatnie mówiąc karygodne. Jednak nie to w tym wszystkim jest najgorsze. Policjanci w ogóle nie zwrócili uwagę na to, że mężczyzna był ze swoją malutką córeczką. Na oczach małego dziecka, zakuli mężczyznę w kajdanki, mając w głębokim poważaniu dobro małoletniej.

Film, który znajduje się poniżej, wyraźnie pokazuje z jakim problemem mamy do czynienia. Taki sposób traktowania obywateli przez służby jest po prostu okrutny i brutalny. Kto wie w jaki sposób to zdarzenie wpłynie na dziecko i jego psychikę, ale policję to nie obchodzi. Ostrzegamy was, wideo jest tylko dla widzów o mocnych nerwach.

Koronawirus raport 04.09.2021. Czarny scenariusz zaczyna się sprawdzać. Powrót do szkół przynosi znaczny wzrost zakażeń.

Źródło: Youtube.com

 

Kompleksowa pielęgnacja cery
Kompleksowa pielęgnacja cery
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
10-etapowe oczyszczanie twarzy za 69,99 zł i więcej w centrum Katrin w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz