Home Kategorie Poruszające Znana z chwytającej za serce historii sprzed kilku lat Ania przegrała walkę z chorobą. Odwaga i wsparcie nie wystarczyły.

Znana z chwytającej za serce historii sprzed kilku lat Ania przegrała walkę z chorobą. Odwaga i wsparcie nie wystarczyły.

Znana z chwytającej za serce historii sprzed kilku lat Ania przegrała walkę z chorobą. Odwaga i wsparcie nie wystarczyły.

Po latach walki z nieuleczalną chorobą zmarła 30-letnia Anna Hołośnia, mieszkanka jednej z miejscowości w powiecie pińczowskim. Ludzie ją znali ze względu na smutną historię, która trafiła do mediów.

O śmierci 30-latki poinformowała w mediach społecznościowych Fundacja Miśka Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei”.

– “Zapamiętamy Anię, jako pełną energii, uśmiechniętą kobietę, która pomimo swojej choroby walczyła o każdy dzień i potrafiła zarazić optymizmem nas wszystkich. Jej determinacja może być inspiracją i wzorem dla innych osób. Dziękujemy za nadzieję, pokłady dobra, które wyzwoliła Ania” – napisano o zmarłej na Facebooku.

Hołośnia od 17 lat poruszała się na wózku inwalidzkim. Wcześniej nic nie wskazywało jednak na tak dramatyczny obrót spraw, funkcjonowała ona bowiem jak każda nastolatka w jej wieku. Ludzie ją lubili i wspierali z całego serca.

– “Chorobę spowodowało zwykłe przeziębienie i wirus złapany z powietrza. Po wzięciu leku wirus ten przeszedł na rdzeń kręgowy, co spowodowało, że nagle w ciągu pięciu minut Ania upadła z wielkim bólem nóg. Od tego czasu dziewczyna nie chodzi i nie ma czucia, tylko potężny ból, o którym po tylu latach mówi mrowienie” – mówił kilka lat temu w rozmowie z lokalnymi mediami.

Dziewczyna walczyła z całego serca ale zawsze była wesoła. Jednakże, niestety przegrała ona tą walkę. To naprawdę smutne dla wszystkich. Zwłaszcza dla tych, którzy ją wspierali.

Niezwykła obietnica rządu. Ogromne podwyżki dla każdego Polaka.

Źródło: Facebook, lelum

Badania laboratoryjne: pakiet podstawowy lub rozszerzony
Badania laboratoryjne: pakiet podstawowy lub rozszerzony
49,99 zł
102,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Badanie krwi: pakiet profilaktyczny od 49,99 zł i więcej opcji w Laboratorium Analitycznym QuickLab (do -56%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz