Home Kategorie Poruszające To absurd do czego doprowadziła psychoza koronawirusa. “Obóz-Izolatorium” jak obozy podczas II Wojny Światowej.

To absurd do czego doprowadziła psychoza koronawirusa. “Obóz-Izolatorium” jak obozy podczas II Wojny Światowej.

To absurd do czego doprowadziła psychoza koronawirusa. “Obóz-Izolatorium” jak obozy podczas II Wojny Światowej.

Jeśli myślicie Państwo, że korona-psychoza zbliża się ku końcowi, to się grubo mylicie. Psychoza osiąga apogeum, a powstanie Obozu-Izolatorium dla obywateli, to absurd.

Sanitarna segregacja przybrała jeszcze bardziej na sile w Australii. W północnej Australii w Howard Springs otwarto „miejsce kwarantanny”, będące swoistym „obozem-izolatorium” dla przyjezdnych. Jeżeli planowaliście wczasy w Australii, to odpuśćcie sobie.

– “Mieszkańcy mają dostęp do zajęć poza godzinami pracy, takich jak pływanie, jazda na rowerze, siatkówka plażowa i kryty krykiet, aby poprawić i utrzymać zdrowie i kondycję” – czytamy na oficjalnej stronie „obozu” (ciekawe jakby wyglądał opis obozów koncentracyjnych gdyby wtedy istniał Internet?)

– “Rezultatem jest stylowa, innowacyjna i zrównoważona wioska mieszkalna – pierwsza tego rodzaju w dużym australijskim mieście – oraz wielokrotnie nagradzany projekt, z którego projekt Ichthys LNG może być dumny” – no cóż.

„Obóz” może pomieścić do 2 tysięcy osób. Kwarantanna trwa 14 dni.

– “Australia chwali się, że ten obóz kwarantanny na dalekiej północy kraju jest najlepszy na świecie” – jak przedstawiono w Washington Post.

Co się dzieje z naszym światem?

Popularny aktor z “Czterech Pancernych” trafił do szpitala. Jego stan jest poważny.

Źródło: twitter,wprawo.pl

 

Badania laboratoryjne – hormonalne
Badania laboratoryjne – hormonalne
74,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Badania laboratoryjne: pakiety hormonalne do wyboru od 74,99 zł w OdkrecSMA – wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz