Home Wideo Huczne otwarcie dworca zakończyło się absurdem. Senator utknął w windzie.

Huczne otwarcie dworca zakończyło się absurdem. Senator utknął w windzie.

Huczne otwarcie dworca zakończyło się absurdem. Senator utknął w windzie.

W Wolsztynie otwarto Zintegrowane Centrum Komunikacyjne. Uroczystość odbyła się z wielką pompą, zaproszono gości z wysokiego szczebla. Byłoby świetnie, gdyby nie niesforna winda.

Wolsztyński dworzec przeszedł ogromną metamorfozę. Po modernizacji obiekt pełni funkcję Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego, łączącego dworzec kolejowy z autobusowym. Trzeba przyznać, że projekt był naprawdę udany, a samo centrum stało się niezwykle nowoczesne.

Na otwarciu obecne były same znamienitości tamtejszego regionu to jest m.in. senator Jan Filip Libicki, posłowie Jakub Rutnicki oraz Marcin Porzucek, wicemarszałek województwa wielkopolskiego – Wojciech Jankowiak oraz radna sejmiku województwa Ewa Panowicz. Wszystko byłoby super gdyby nie jeden szczegół.

Senator Libicki skorzystał z windy, a ta zacięła się między piętrami. Na szczęście w uwolnieniu senatora pomogli ksiądz oraz sam pan burmistrz. Na szczęście dla senatora, wszystko skończyło się dobrze.

Znana z chwytającej za serce historii sprzed kilku lat Ania przegrała walkę z chorobą. Odwaga i wsparcie nie wystarczyły.

Źródło: Twitter, salon24

Laserowy peeling frakcyjny
Laserowy peeling frakcyjny
79,99 zł
499,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Laserowy peeling frakcyjny na twarz (od 79,99 zł) i więcej opcji w Heaven Beauty & SPA – 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz