Home Kategorie Poruszające Dramatyczne wydarzenia w Toruniu. Młody chłopak postrzelił mężczyznę bo ten zwrócił mu uwagę.

Dramatyczne wydarzenia w Toruniu. Młody chłopak postrzelił mężczyznę bo ten zwrócił mu uwagę.

Dramatyczne wydarzenia w Toruniu. Młody chłopak postrzelił mężczyznę bo ten zwrócił mu uwagę.

Do bardzo groźnej sytuacji doszło w Toruniu. Mężczyzna zwrócił grupce młodzieży uwagę, by nie śmiecili. W odpowiedzi jeden z nastolatków wyciągnął wiatrówkę i postrzelił mężczyznę.

Do zdarzenia doszło w minioną środę przy Bulwarze Filadelfijskim w Toruniu. Tam właśnie doszło do sprzeczki między grupą młodzieży, a trzydziestolatkiem, który zwrócił im uwagę.

– “Grupce młodzieży została zwrócona uwaga o zaśmiecanie. W pewnym momencie jeden z nastolatków wyjął, jak się okazało, wiatrówkę i oddał strzał w kierunku 30-letniego mieszkańca Sierakowa. Mężczyzna z obrażeniami twarzy trafił do jednego z toruńskich szpitali” – poinformowała podinsp. Wioletta Dąbrowska z Komendy w Toruniu.

Poszukiwania sprawcy nie trwały długo. Policjanci w ekspresowym tempie ustalili, że strzał oddał 17-letni mieszkaniec toruńskiej starówki. A grożą mu poważne konsekwencje. Za uszkodzenie ciała grozi mu od trzech miesięcy do 5 lat.

Szykują się potężne zmiany w Polsce. Rząd unika komentarza!

Źródło: wiadomosci-gazeta.pl

Gokarty: nawet 30 min jazdy
Gokarty: nawet 30 min jazdy
36,99 zł
49,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Emocjonująca jazda gokartem od 36,99 zł w Awix RacingArena w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz