Home Wideo To już pewne. Wraca lato! Fala ciepła zaleje Polskę.

To już pewne. Wraca lato! Fala ciepła zaleje Polskę.

To już pewne. Wraca lato! Fala ciepła zaleje Polskę.

Pogoda we wrześniu poprawi się. Do Polski wraca fala ciepła. Powrót lata odczujemy w połowie tygodnia, kiedy to temperatura wzrośnie do 28 stopni.

IMGW opublikowało prognozę długoterminową. Wyż znad Ukrainy da nam dużo słońca i ciepłe dni oraz chłodne noce. Dopiero w weekend z południowego-zachodu przyjdzie zatoka niżowa, która przyniesie zmianę pogody – opady deszczu i burze.

IMGW przewiduje, że w poniedziałek i wtorek w nocy na wschodzie i rejonach podgórskich będzie małe ryzyko lokalnych przygruntowych przymrozków.

7 września ma być pochmurny. W górach możliwe są opady deszczu. Temperatura wyniesie od 17 stopni na północnym-wschodzie, przez 20 w centrum, do 24 na południowym-zachodzie.

8 i 9 września ma być słonecznie. Wiatr z południa przyniesie ocieplenie. Nad morzem temperatura utrzyma się na poziomie 20 – 22 stopni. Na zachodzie spodziewać się możemy nawet 27 stopni.

10 września na wschodzie wciąż będzie słonecznie, ale od zachodu zachmurzenie wzrośnie i miejscami pojawią się przelotne opady deszczu oraz burze. Ma być cieplej – do 23 stopni nad morzem i 28 stopni na zachodzie.

W weekend czeka nas załamanie pogody. Synoptycy prognozują przelotny deszcz i burze. W sobotę będzie jeszcze ciepło – do 28 stopni w centrum. W niedzielę spodziewać się możemy temperatur na poziomie 17 – 22 stopni. Wiatr z południa na zachodzie w porywach osiągnie 60 km/h.

Szokujące dane. Przechorowanie daje lepszą odporność na COVID-19 niż szczepionka.

Termy Uniejów: basen, sauna
Termy Uniejów: basen, sauna
29,00 zł
97 dni
do końca oferty!
Bilet wstępu do strefy basenowej (od 29 zł) i strefy saun (od 41 zł) w Termach Uniejów

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz