Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Jackowski przewiduje armagedon. Przerażająca wizja.

Jasnowidz Jackowski przewiduje armagedon. Przerażająca wizja.

Jasnowidz Jackowski przewiduje armagedon. Przerażająca wizja.

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się z fanami swoimi wizjami. Tym razem przedstawił internautom wizję dotyczącą pogody we wrześniu. Co czeka nas w najbliższych dniach?

– „To będzie nawet w miarę ładny wrzesień. Chociaż mam takie wrażenie, że być może pod koniec września, a na początku października przyjdzie moment, to może być niedługi moment, ale może być bardzo poważne ochłodzenie” – zaznacza.

Mowa o „raczej niespotykanym” ochłodzeniu, które miałoby przynieść poważne przymrozki, a nawet śnieg, co byłoby istnym armagedonem. Jackowski nie wyklucza „epizodu zimowego”. Oprócz tego stwierdza, że „czeka nas w miarę chłodna zima”.

A co na to synoptycy? Eksperci zapowiadają, że z każdym następnym dniem będzie cieplej. Czeka nas pogodna końcówka tygodnia, a temperatury sięgną nawet 27 – 28 stopni.

Niewykluczone, że później też będzie dość ciepło i pogodnie. Jeżeli chodzi natomiast o październik, to eksperci nie przewidują armagedonu, który zapowiedział Jackowski. Temperatura prawdopodobnie przekroczy wieloletnią normę. Możliwa jest ponadto dominacja pogody wyżowej.

Beata Kozidrak prowadziła samochód po pijanemu. Broni jej Piotr Gąsowski.

Źródło: Super Express

Diki Angielski: Interaktywny kurs online z cert.
Diki Angielski: Interaktywny kurs online z cert.
39,00 zł
99,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Język angielski: interaktywny kurs online Diki Angielski  z certyfikatem – 6 miesięcy nauki za 39 zł i więcej opcji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz