Home Kategorie Poruszające Tragedia na Podkarpaciu. 16-latek szukał psa, został zgwałcony.

Tragedia na Podkarpaciu. 16-latek szukał psa, został zgwałcony.

Tragedia na Podkarpaciu. 16-latek szukał psa, został zgwałcony.

Do dramatu doszło w jednej z podkarpackich wsi. Kamil Ł. Poprosił nastolatka o pomoc w poszukiwaniu psa. Kiedy zwabił go do opuszczonego budynku, sterroryzował i wykorzystał seksualnie.

Jak informuje Fakt, Kamil Ł. zaplanował napaść na nastolatka. Gdy zwabił ofiarę do opuszczonego internatu, przywołał do siebie amstaffa i użył psa do zastraszenia ofiary. Później zgwałcił 16-latka.

Kiedy Kamil Ł. na moment się oddalił, 16-latek wykorzystał to i wezwał na pomoc dwóch kolegów. 30-latek próbował zastraszyć też ich, ale ostatecznie odszedł.

Policja szybko namierzyła Kamila Ł. Napaść seksualna na 16-latka nie była jedynym przestępstwem jakiego dopuścił się mężczyzna. Ma na koncie m.in. posiadanie narkotyków, kradzieże paliwa, jazdę pod wpływem środków odurzających, a nawet udział w bezczeszczeniu zwłok.

Ostatniego z wymienionych przestępstw miał dopuścić się wraz z kolegą. Jak podaje Fakt, 30-latek pomagał zatrzeć ślady zbrodni na 40-latku, który został uduszony, a jego ciało spalone i zakopane w lesie.

Śledztwo w sprawie gwałtu na 16-latku prowadziła prokuratura w Dębicy. Właśnie dobiegło ono końca, a do sądu trafił akt oskarżenia. Kamil Ł. nie przyznał się do winy. Za przestępstwo grozi mu 12 lat więzienia.

Jasnowidz Jackowski przewiduje armagedon. Przerażająca wizja.

Źródło: Fakt

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
399,00 zł
Oferta zakończona!
Rezonans magnetyczny głowy za 399 zł i więcej opcji w gabinetach TOMMA Diagnostyka Obrazowa – 21 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz