Home Wideo Bójka młodej dziewczyny i ratownika medycznego. Nagranie jest wstrząsające.

Bójka młodej dziewczyny i ratownika medycznego. Nagranie jest wstrząsające.

W Poznaniu na ul. Podgórnej doszło do bójki pomiędzy ratownikiem medycznym i dwójką młodych ludzi. Na filmie świadka widać, że w pewnym momencie dziewczyna rzuca w ratownika szklanym przedmiotem.

Szokujące nagranie z Poznania. Dwoje młodych ludzi szarpało się z ratownikiem medycznym. Do bójki doszło w nocy z 4 na 5 września przy ul. Podgórnej. Jeden ze świadków nagrał zajście.

– „Pogotowie przyjechało chyba do pobitej dziewczyny, lekceważące podejście ratownika do sprawy sprowokowało młodych ludzi do potyczki słownej. Ratownik po zauważeniu, że jest nagrywany, wyrwał telefon i rzucił o chodnik. Później widać akcję na filmie” – skomentował autor nagrania.

Film zaczyna się w środku zajścia. Na początku widzimy młodego mężczyznę w białej koszulce, który unika konfrontacji z ratownikiem.

W pewnym momencie ratownik odwrócił się w stronę idącej do niego dziewczyny, która próbowała uderzyć go prawdopodobnie butelką. Mężczyzna jednak uchylił się i odepchnął atakującą.

W tym momencie interweniował mężczyzna w białej koszulce, ale też został odepchnięty przez ratownika. Dziewczyna nie miała zamiaru odpuścić i kilkukrotnie została odepchnięta przez ratownika, nim jej towarzysz odciągnął ją na bok.

Wtedy ratownik dołączył do stojącego niedaleko towarzysza i poszli do karetki. Widać było też leżącą na chodniku poszkodowaną osobę.

– „Sprawa jest wyjaśniana. Na pewno zajmiemy stanowisko” – powiedział WTK Robert Judek, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu.

Po tym, jak film trafił do sieci, do redakcji WTK zgłosił się człowiek podający się jako świadek bójki. Zapewnił, że nagrany ratownik nie był agresorem, a sam został zaatakowany.

Chłopak był przerażony, a policjanci „żartowali”. Nie żyje 29-latek z Wrocławia.

Gra w kręgle dla nawet 12 osób
Gra w kręgle dla nawet 12 osób
39,99 zł
80,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kręgle: 2 godziny gry od 39,99 zł w Copernicus Toruń Hotel w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz