Home Kategorie Ludzie Żona Krawczyka szczera do bólu. „Chyba nie muszę tego mówić, bo wszyscy się domyślają”.

Żona Krawczyka szczera do bólu. „Chyba nie muszę tego mówić, bo wszyscy się domyślają”.

Żona Krawczyka szczera do bólu. „Chyba nie muszę tego mówić, bo wszyscy się domyślają”.

Ewa Krawczyk nadal nie może pogodzić się ze śmiercią męża. Przy okazji 58. edycji festiwalu w Opolu kobieta opowiedziała o tym, jak radzi sobie w tych trudnych chwilach.

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęło już ponad 5 miesięcy. Artysta zmarł nagle 5 kwietnia. Wieści o jego śmierci były szokujące dla jego fanów. Krawczyk został pochowany na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. Mimo pandemicznych obostrzeń na jego pogrzebie zebrały się tłumy.

Super Express porozmawiał z wdową po Krawczyku. Para spędziła ze sobą niemal 40 lat. Ewa Krawczyk do teraz nie może pogodzić się ze stratą męża. 61-latka przyznała, że zapewne nie poradziłaby sobie w tych ciężkich chwilach, gdyby nie leki i wsparcie lekarzy.

– „Chyba nie muszę tego mówić, bo wszyscy się domyślają… Biorę tabletki, mam wsparcie lekarzy, bez tego, bez tej pomocy, bym sobie nie poradziła. Byliśmy z Krzysztofem przez tyle lat razem…” – powiedziała “Super Expressowi” Ewa Krawczyk.

W trakcie festiwalu w Opolu uczczono pamięć Krawczyka. 58. edycja była pierwszą od śmierci artysty. 4 września miasto uczciło pamięć wokalisty, odsłaniając mural z jego podobizną. Dzień później, w 5. miesięcznicę śmierci na scenie w Opolu odbył się koncert ku jego pamięci.

Top Model: żona ministra PiS pozuje nago. „Marysia, czas na Playboya!”

Źródło: Super Express

Zabiegi na ciało
Zabiegi na ciało
69,99 zł
220,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Aromatyczne zabiegi na ciało od 69,99 zł i więcej w Centrum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz