Home Kategorie Poruszające Zabił pedofila, który zgwałcił jego 8-letnią córkę. „To bohater”.

Zabił pedofila, który zgwałcił jego 8-letnią córkę. „To bohater”.

Zabił pedofila, który zgwałcił jego 8-letnią córkę. „To bohater”.

34-letni Wiaczesław M. przez przypadek dokonał przerażającego odkrycia. Na telefonie swojego przyjaciela, Olega Swiridowa, znalazł zdjęcia swojej 8-letniej córki. Dziewczynka była wykorzystywana seksualnie.

Makabryczną historię opisuje Gazeta.ru. Wiaczesław i Oleg pochodzili z tej samej wsi w regionie Samara. Przez lata Oleg pomagał koledze zajmować się jego dziećmi oraz dziećmi innych sąsiadów. Sąsiedzkie relacje zakończyły się jednak w sierpniu 2021 roku, gdy na jaw wyszła prawda o 32-latku.

Pod koniec sierpnia Oleg pomagał przyjacielowi wnieść do mieszkania szafę. Po wykonaniu pracy mężczyźni postanowili razem się napić. Kiedy 32-latek zasnął, Wiaczesław sprawdził zawartość jego telefonu. Zrobił to, bo Oleg wcześniej tajemniczo wpatrywał się w ekran. To, co znalazł mężczyzna, było przerażające.

Na jednym z nagrań Wiaczesław rozpoznał swoją 8-letnią córkę. Dziewczynka była wykorzystywana seksualnie przez Olega.

– „Wiaczesław zaatakował gwałciciela, zaczął go bić i chwycił za nóż. Obu mężczyzn rozdzielili sąsiedzi, którzy przybiegli do mieszkania. Oleg uciekł, zostawiając telefon. Wiaczesław znalazł na nim kolejne filmy w tym jeden z 2016 r., na którym Swiridow wykorzystał córkę swojego byłego współlokatora” – czytamy na gazeta.ru.

Za pedofilem wysłano list gończy. Poszukiwania trwały kilka dni. Na początku września zwłoki Olega Swiridowa zostały odnalezione w lesie, niedaleko rodzinnej wsi. Mężczyźnie zadano kilka ciosów nożem. Do zbrodni przyznał się Wiaczesław M. 34-latek sam zgłosił się na policję i pokazał, gdzie ukrył ciało.

Za Wiaczesławem stanęli sąsiedzi i internauci.

– „Wszyscy rodzice wspierają mordercę pedofila” – powiedziała dziennikarka i prezenterka telewizyjna Ksienija Sobczak.

Jaka przyszłość czeka 34-latka? Według lokalnych mediów, Wiaczesław M. czeka na postawienie zarzutów w areszcie domowym.

Żona Krawczyka szczera do bólu. „Chyba nie muszę tego mówić, bo wszyscy się domyślają”.

Źródło: gazeta.ru

Polmed: Badania hormonalne i tarczycowe
Polmed: Badania hormonalne i tarczycowe
89,99 zł
4 dni
do końca oferty!
Badania hormonalne od 89,99 zł - 300+ lokalizacji w ponad 180 miastach z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz