Home Kategorie Poruszające Tragiczna śmierć 13-latek. Poznaliśmy makabryczne szczegóły.

Tragiczna śmierć 13-latek. Poznaliśmy makabryczne szczegóły.

Tragiczna śmierć 13-latek. Poznaliśmy makabryczne szczegóły.

W lesie pod Dobczycami odnaleziono zwłoki dwóch nastolatek. Uwagę przykuwał ich charakterystyczny makijaż i ubiór. Prawdopodobnie było to nawiązanie do bohatera japońskich komiksów Osamu Dazai.

Do tragedii doszło w zeszły poniedziałek. Policjanci dostali zgłoszenie o zaginięciu dwóch nastolatek. Matka jednej z nich przekazała, że córka była na Dworcu Wileńskim w Warszawie i stamtąd miała wrócić do Dobczyna. Nie dotarła jednak do domu. Poszukiwania trwały całą noc i kontynuowane były następnego dnia.

We wtorek rano mężczyzna, który spacerował z psem w lesie w Dobczynie, zauważył ciała dwóch osób. Jak powiedział „Faktowi”, dziewczynki wisiały obok siebie na wierzbie w lesie w Dobczynie. Miały też charakterystyczny makijaż i ubiór.

– „Najpierw myślałem, że to manekiny, te twarze wymalowane. Oczy czarne, makijażu pełno. Jedna była w sukience, druga w spodniach i płaszczu. Jak lalki” – powiedział “Super Expressowi” spacerowicz, który znalazł dziewczynki.

Wiadomo, że nastolatki nie były ze sobą spokrewnione. Jedna z ofiar to Zuzia, mieszkanka Dobczyna. Obecnie niewiele wiadomo o drugiej 13-latce. Jak podaje Gazeta Wyborcza, pochodziła ona z Targówka.

W Dobczynie mieszkańcy wiedzą, co się stało, ale nie potrafią tego zrozumieć. Mogło chodzić o wygląd. 13-latka była wytykana za swoją odmienność.

– “Ubierała się jak chłopak, na czarno, miała krótkie włosy, ostry makijaż” – mówi “Gazecie Wyborczej” mieszkająca w Dobczynie nastolatka.

Konta społecznościowe dziewczynek nie pokazują nic nadzwyczajnego. Jedna z nich prowadziła jednak też drugie konto, gdzie wrzucała zdjęcia związane z mangą. Konto powstało w kwietniu.

– “Najpierw śledzi je 100 fanów, potem 200, ostatnio 500. N. regularnie wrzuca rysunki z mangi, w sumie 94” – opisuje “Gazeta Wyborcza”.

Na wszystkich fotografiach była ta sama postać – Osamu Dazai, bohater serii „Bungou Stray Dogs – Bezpańscy literaci”. To postać chłopaka, który ma obsesję na punkcie samobójstwa. Pierwowzór postaci, autor popularnej powieści „Zatracenie”, popełnił samobójstwo wraz z kochanką.

Jak podaje Wyborcza, 13-letnie Zuzia i Kinga szukały pomocy. Poznały się w specjalistycznym ośrodku dla dzieci i młodzieży. Od osoby związanej ze środowiskiem szkolnym Kingi dziennikarze dowiedzieli się, że kłopoty dziewczynki wynikały z pandemii i związanej z nią izolacji.

W środę Katarzyna Skrzeczkowska z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga podała, że sekcja zwłok wstępnie wykluczyła udział osób trzecich. Nie było otarć ani urazów, które by na to wskazywały, oznacza to, że najprawdopodobniej dziewczynki popełniły samobójstwo.

Zabił pedofila, który zgwałcił jego 8-letnią córkę. „To bohater”.

Źródło: Gazeta Wyborcza, Fakt, Super Express

Przegląd, nabicie klimatyzacji
Przegląd, nabicie klimatyzacji
39,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Odgrzybienie klimatyzacji metodą chemiczną za 39,99 zł i więcej opcji w serwisie InMoto w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz