Home Kategorie Poruszające Przyszła do szkoły i postrzeliła nauczycieli z kuszy. Dramat w Połtawie.

Przyszła do szkoły i postrzeliła nauczycieli z kuszy. Dramat w Połtawie.

Przyszła do szkoły i postrzeliła nauczycieli z kuszy. Dramat w Połtawie.

19-letnia Ukrainka przyszła do szkoły i postrzeliła z kuszy dwóch nauczycieli. Świadkowie twierdzą, że była pod wpływem narkotyków. Została zatrzymana przez policję.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek rano w ukraińskim mieście Połtawa. Około 9:00 do szkoły nr 11 przyszła 19-latka z zielonymi włosami i kuszą w rękach. Poszła prosto do jednej z sali i strzeliła do nauczycielki literatury światowej.

– „Przeszła obok nas z kuszą. Zaczęła ją ładować tuż obok innych uczniów i weszła do jednej z sal. Spanikowana nauczycielka powiedziała: “Jak chcesz, to strzelaj”. Po czym ona to zrobiła” – relacjonuje jedna z uczennic szkoły w rozmowie ze stacją telewizyjną “Ukraina”.

Gdy na miejsce przyszła zastępczyni dyrektora szkoły, została postrzelona przez uczennicę. Świadkowie zaczęli szukać pomocy. Jeden z uczniów zadzwonił na policję. Jak przekazali funkcjonariusze, zgłoszenie trafiło do nich około 9:30.

Uczniowie w rozmowie z portalem segodnya.ua powiedzieli, że dziewczyna mogła być pod wpływem narkotyków, gdyż zachowywała się dziwnie.

– “W ogóle nic ją nie obchodziło. Wydawało się, że przebywa w innym świecie” – opowiada jedna z uczennic.

Policjanci zatrzymali 19-latkę. Nie stawiała żadnego oporu funkcjonariuszom.

Jak przekazuje policja, sprawcą była 19-letnia Ukrainka, która urodziła się i całe życie mieszkała w Połtawie. Dziewczyna ma charakterystyczne zielone włosy. Najpierw policjanci przekazali, że jest absolwentką szkoły nr 11, ale okazało się, że uczęszczała do niej tylko przez 4 lata.

Obecnie nic nie wiadomo o stanie nauczycieli. Wiadomo, że kobiety trafiły do szpitala. Policja stara się ustalić motywy przestępstwa. Za próbę zabójstwa dwóch osób 19-latce grozi do 15 lat więzienia.

Zabił pedofila, który zgwałcił jego 8-letnią córkę. „To bohater”.

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji
19,99 zł
180 dni
do końca oferty!
Ozonowe klimatyzacji od 19,99 zł lub serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika od 59,99 zł w CarCar Service

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz