Home Kategorie Poruszające Cała wieś jest nadal w szoku. Przerażające, co matka zrobiła synkowi.

Cała wieś jest nadal w szoku. Przerażające, co matka zrobiła synkowi.

Cała wieś jest nadal w szoku. Przerażające, co matka zrobiła synkowi.

Koszmar rozegrał się w woj. zachodniopomorskim. 35-letnia Iwona L. Obcięła własnemu synkowi palec. Prokuratura nie ma wątpliwości, że kobieta zrobiła to umyślnie.

Do makabrycznych wydarzeń doszło w grudniu 2020 we wsi Dobropole Pyrzyckie. Iwona L. urządziła w domu zakrapianą imprezę. W trakcie libacji 4-letni Adaś przytrzasnął sobie rękę tapczanem.

Matka najpierw złapała za nóż. Później wzięła nożyce krawieckie i odcięła dziecku uwięziony palec. W trakcie popełniania tego czynu miała we krwi 2 promile alkoholu.

Krzyk dziecka obudził okolicznych mieszkańców. Sąsiedzi natychmiast przybyli z pomocą i wezwali pogotowie. Ratownicy przewieźli chłopca do szpitala w Szczecinie.

Sprawa zszokowała mieszkańców wsi. Sprawą zajęli się biegli. Teraz do sądu trafiła akt oskarżenia.

– „Kobieta znajdująca się w stanie nietrzeźwości, nie zachowując należytej ostrożności podczas podjętej próby oswobodzenia palca zaplątanego w materiał kanapy, dokonała przy użyciu niebezpiecznego przedmiotu przecięcia powłok skóry, mięśnia, naczyń oraz nerwów” – powiedziała w rozmowie z “TVP3” Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Teraz dziecko przebywa pod opieką ojca. Proces Iwony L. ma rozpocząć się w listopadzie. Jak twierdzą sąsiedzi, bezrobotna kobieta od dawna miała problemy z alkoholem.

– „Szok, szkoda chłopca. Bardzo fajny chłopiec, nic dziecko nie jest winne, tylko matka” – powiedziała jedna z mieszkanek Dobropola Pyrzyckiego cytowana przez “TVP Info”.

– „Widziałam, jak ta Pani chodziła tu z tym dzieciątkiem pod wpływem, bo było to widać” – dodała kolejna.

Tragiczna śmierć 13-latek. Poznaliśmy makabryczne szczegóły.

Źródło: TVP

Skok w tandemie z 4200 m
Skok w tandemie z 4200 m
599,99 zł
750,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Szkolenie z lotem i skok ze spadochronem z wojskowego desantowca od 599,99 zł w Sky Force Polskim Centrum Spadochronowym

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz