Home Kategorie Życie Tak ubrana przyszła do syna na zebranie. Kobieta nie została wpuszczona do szkoły.
5.24K

Tak ubrana przyszła do syna na zebranie. Kobieta nie została wpuszczona do szkoły.

Tak ubrana przyszła do syna na zebranie. Kobieta nie została wpuszczona do szkoły.

Isabel Castro poszła do szkoły, gdzie uczy się jej syn na zebranie. Niestety, kobieta nie została wpuszczona nawet do budynku, bo… miała za głęboki dekolt.

Zebranie, na które Isabel wybrała się wraz z mężem poświęcone było zasadom, jakie miały obowiązywać w szkole ze względu na pandemię COVID-19. Ostatecznie kobieta nie mogła podzielić się z innymi rodzicami i nauczycielami swoimi spostrzeżeniami, gdyż w ogóle nie wpuszczono jej do budynku.

Isabel została zatrzymana przed wejściem przez członka personelu szkoły. Ten stwierdził, że nie dostanie się do środka w takim stroju i polecił jej zapoznanie się z regulaminem obiektu.

– „Nie możesz tak przychodzić. Kiedy udajesz się do szkoły, nie możesz być tak ubrana. Przeczytaj regulamin” – cytuje członka szkolnego personelu “Mirror”.

Matka trojga dzieci jest oburzona. Uważa, że nie powinna być trak traktowana i mówi, że to dyskryminacja. Po stornie Isabel stoi jej mąż. Mężczyzna mówi, że zachowanie personelu szkoły nie różni się niczym od zmuszania mieszkanek Afganistanu do zasłaniania ciała w imię cudzych przekonań religijnych.

– „Czułam się dobrze ubrana, a fakt, że mam troje dzieci, nie oznacza, że muszę się zakrywać albo nosić coś brzydkiego i ponurego, bez prawa do wyrażania radości życia” – dowodziła Isabela Castro.

– „Pomyślcie o wszystkich kobietach, które cierpią nękanie z tego samego powodu, na przykład w Afganistanie” – wtórował jej mąż.

Przyszła do szkoły i postrzeliła nauczycieli z kuszy. Dramat w Połtawie.

Źródło: Mirror

Pakiety spa z 24-karatowym złotem
Pakiety spa z 24-karatowym złotem
149,00 zł
199,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Pakiety Relax day spa (od 149 zł) lub DeLUX day spa z 24-k złotem (od 229 zł) w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz