Home Kategorie Ludzie Andrzej Piaseczny umie zadbać o rodzinę. Uwielbia zabierać swoją mamę nad morze.

Andrzej Piaseczny umie zadbać o rodzinę. Uwielbia zabierać swoją mamę nad morze.

Taki syn to istny skarb. Andrzej Piaseczny nad życie kocha swoją matkę Alicję i spełniłby jej każde marzenie. Stąd też zabrał ją do Sopotu, aby pooddychała morskim powietrzem.

Na co dzień Alicja Piaseczna mieszka w Kielcach, ale to nie Góry Świętokrzyskie są jej największą miłością, a Bałtyk. Stąd też Andrzej Piaseczny postanowił zrobić mamie niespodziankę i zabrać ją na weekend do Sopotu.

– „Może to takie niemodne, ale Andrzej lubi w ten sposób spędzać czas. Kocha swoją mamę, a mama kocha też morze” – mówi w rozmowie z Faktem Julita Janicka, menedżerka artysty.

82-letnia mama Andrzeja Piasecznego to przesympatyczna osoba, którą mogliśmy poznać w programie „Starsza pani musi fiknąć”. Byli wtedy w Namibii. Od tamtego czasu jednak sporo się w ich życiu zmieniło. Zarówno matka, jak i syn podupadli na zdrowiu. Pani Alicja miała wszczepiony rozrusznik serca, a Andrzej bardzo ciężko przeszedł zakażenie koronawirusem. Oboje muszą więc dbać o zdrowie.

Piasek zawsze podkreśla, że mama jest dla niego bardzo bliska i teraz nadszedł czas, gdy to on musi się nią opiekować. Pani Alicja jest z niego ogromnie dumna.

– „Mama w tej chwili mieszka u mnie przez większość czasu. Więc kiedy wracam do domu to się spotykamy. Jesteśmy rodziną bardzo przywiązaną do tradycji. Wszystkie święta, kilka dni wakacji, imieniny – te dni spędzamy w szerokim gronie rodziny. Lubimy bardzo biesiadować. Ale też jesteśmy włoskim typem rodziny! Może nie rzucamy talerzami, ale pokrzykujemy. Z mamą obydwoje jesteśmy koziorożcami, więc czasem starcia muszą być. Moim zdaniem miłość rodzinna to jest najpiękniejszy wymiar uczuć” – mówił kilka lat temu w wywiadzie dla „Vivy”.

Tak ubrana przyszła do syna na zebranie. Kobieta nie została wpuszczona do szkoły.

Źródło: Fakt, Viva!

Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
69,00 zł
249,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: konsultant ślubny – organizator wesel i przyjęć ślubnych z zaświadcz. MEN za 69 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz