Home Kategorie Ludzie 74-letni miliarder został ojcem. 26-letnia mama pokazała się po tygodniach od porodu.

74-letni miliarder został ojcem. 26-letnia mama pokazała się po tygodniach od porodu.

Patrycja Tuchlińska w sierpniu urodziła dziecko 74-letniego miliardera Józefa Wojciechowskiego. 26-latka podzieliła się na Instagramie nagraniem, na którym pokazała, jak wygląda miesiąc po porodzie.

Patrycja Tuchlińska jest w związku z Józefem Wojciechowskim od 2018 roku i prowadzi bajeczne życie, którym dzieli się w sieci. Kobieta udostępnia zdjęcia z pokładów prywatnych samolotów, luksusowych rezydencji i egzotycznych plaż. Co jednak ciekawe, na jej profilu próżno szukać wspólnych zdjęć z miliarderem.

Pudelek w lipcu poinformował, że 26-latka jest w ciąży z Józefem Wojciechowskim, który jest od niej starszy o niemal 50 lat. Fotomodelka 12 sierpnia pochwaliła się radosną nowiną. Tuchlińska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym przytula noworodka.

– „Przede mną nowy rozdział. Macierzyństwo. Już rozumiem jak łatwo można stracić głowę dla dziecka.”

Modelka opublikowała niedawno w social mediach krótkie nagranie z restauracji, gdzie razem z najbliższymi świętowała miesiąc od urodzin dziecka. Partnerka miliardera pokazała też film sprzed lustra. Ma na nim obcisłą, białą suknię. Bardzo szybko udało się jej wrócić do formy po ciąży, a jej sylwetka jest zachwycająca.

Laserowy peeling frakcyjny
Laserowy peeling frakcyjny
79,99 zł
499,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Laserowy peeling frakcyjny na twarz (od 79,99 zł) i więcej opcji w Heaven Beauty & SPA – 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz