Home Kategorie Życie Mężczyzna z gołymi pośladkami leżał w centrum Kielc. Nikt mu nie pomógł za to wszyscy robili zdjęcia.
3.65K

Mężczyzna z gołymi pośladkami leżał w centrum Kielc. Nikt mu nie pomógł za to wszyscy robili zdjęcia.

Mężczyzna z opuszczonymi spodniami i bez majtek, leżał w rzece w centrum Kielc. Ponadto jego nogi były zanurzone w rzece. Nikt mu nie pomógł, za to sporo ludzi robiło zdjęcia.

Na miejscu interweniowała straż miejska. W końcu bowiem otrzymali oni zgłoszenie. Zapewne nie będzie żadnym szokiem fakt, że mężczyzna był kompletnie pijany, prawda?

– “Na miejscu okazało się, że człowiek znajduje się na skarpie Silnicy, nogi miał zanurzone w wodzie. Był bez spodni i majtek, i wołał, żeby mu pomóc wydostać się” – informuje portal kielce.naszemiasto.pl.

– “W pobliżu stało wiele osób, które się zatrzymały, aby się przyglądać i robić leżącemu mężczyźnie zdjęcia. Nikt mu nie pomógł się ubrać i wyjść z rzeki” – dodano.

Nie dziwi fakt, że mężczyzna był kompletnie pijany i miał ponad 2 promile alkoholu we krwi. No cóż.

– “Mężczyzna prawdopodobnie chciał uniknąć konsekwencji swojego czynu. Nie chciał się wylegitymować, ani podpisać protokołu. Powiedział tylko, że mieszka w powiecie kieleckim i jest bezrobotny. – W takiej sytuacji skierujemy wniosek do sądu o ukaranie go za nieobyczajne zachowanie. Grozi mu grzywna do 5 tysięcy złotych, natomiast mandat od Straży Miejskiej wyniósłby do 500 złotych” – wyjaśnia rzecznik straży miejskiej.

Źródło: fakt
Źródło: Fakt
Źródło: Fakt

 

1000 zakażeń koronawirusem dziennie szybciej niż zakładano? Niepokojące słowa ministra.

Źródło: Fakt

Aqua Park Zakopane: termy
Aqua Park Zakopane: termy
44,00 zł
55,00 zł
97 dni
do końca oferty!
Termy: 2,5-godzinny bilet wstępu (od 44 zł) lub całodzienny bilet open (od 75 zł) do Aqua Parku Zakopane

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz