Home Kategorie News Ostrzeżenia od WHO są jednoznaczne: Covid będzie mutował jak grypa i zostanie z nami na stałe.

Ostrzeżenia od WHO są jednoznaczne: Covid będzie mutował jak grypa i zostanie z nami na stałe.

Ostrzeżenia od WHO są jednoznaczne: Covid będzie mutował jak grypa i zostanie z nami na stałe.

Investing.com – Covid-19 prawdopodobnie “zostanie z nami”, ponieważ wirus nadal mutuje w krajach na całym świecie, a wcześniejsze nadzieje na jego wyeliminowanie spadają coraz mocniej.

– “Myślę, że ten wirus zostanie z nami i będzie ewoluował jak wirusy grypy, będzie ewoluował, aby stać się jednym z wielu innych wirusów, z którymi mamy styczność” – powiedział na konferencji prasowej dr Mike Ryan. Innymi słowy będziemy się z nim męczyć już  zawsze.

WHO ostrzegała w przeszłości, że szczepionki nie gwarantują, że świat będzie w stanie wyeliminować wirus Covid-19. Mimo usilnej walki, przegrywamy z kretesem jeżeli chodzi o COVID-19.

Kilku ekspertów w dziedzinie zdrowia, w tym główny doradca medyczny Białego Domu dr Anthony Fauci i Stephane Bancel, dyrektor generalny Moderny stwierdziło, że będziemy musieli niestety przyzwyczaić się do życia z COVID-19.

– “Ludzie mówili, że uda nam się wyeliminować lub wyplenić wirusa” – powiedział Ryan. Niestety według niego tak się nie stanie.

– “Gdyby świat podjął pierwsze kroki w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa, dzisiejsza sytuacja mogłaby być zupełnie inna” – twierdzą urzędnicy WHO. Niestety mieliśmy szansę, ale ją straciliśmy. Teraz musimy z tym żyć.

Skutki uboczne szczepionek. Europejska Agencja Leków właśnie zaktualizowała listę.

Źródło: investing.com

Okulary korekcyjne
Okulary korekcyjne
19,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Okulary korekcyjne: 19,99 zł za groupon zniżkowy wart 120 zł i więcej opcji w AndyOptic

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz