Home Kategorie Ludzie Ta informacja gruchnęła jak grom z jasnego nieba. Zmarł ważny dla polski polityk.

Ta informacja gruchnęła jak grom z jasnego nieba. Zmarł ważny dla polski polityk.

Ta informacja gruchnęła jak grom z jasnego nieba. Zmarł ważny dla polski polityk.

Zmarł Michał Wojciechowski – członek Rady Naczelnej PSL, sołtys wsi Budy Liskowskie II. Miał zaledwie 36 lat, a już zdążył zrobić tak wiele dla Wielkopolski.

Michał Wojciechowski był dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kaliszu i prezesem Zarządu Gminnego PSL w Liskowie. Od dawna już wyróżniał się na scenie politycznej. Był szanowany i lubiany.

– “Bardzo smutna wiadomość. Zmarł mój przyjaciel Michał Wojciechowski (…). Wybitna postać! Nikt nie jest w stanie zapełnić pustki po nim! Dziękuję za wszystko i spoczywaj w pokoju, przyjacielu!” – napisał na Facebooku Krzysztof Grabowski, wicemarszałek województwa.

– “Zawsze był pełen radości i optymizmu” – wspominają koledzy ze Starostwa Powiatowego w Kaliszu. Ich również ta informacja zszokowała.

– “W czasie wolnym z pasją oddaje się pracy na rzecz innych ludzi. Popularność zawdzięcza swojej wielkiej aktywności społecznej i politycznej. Jego fenomen polega na tym , że w sytuacji, gdy sam mógłby się zdać na pomoc innych i korzystać z należnych mu świadczeń, woli pomagać innym” – napisano w uzasadnieniu stojącym za otrzymaniem przez niego medalu “Zasłużony dla Powiatu Kaliskiego”. Jego śmierć to ogromna strata.

Skutki uboczne szczepionek. Europejska Agencja Leków właśnie zaktualizowała listę.

Źródło: polsatnews.pl

Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy
29,99 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Manicure hybrydowy od 29,99 zł w Salonie Fryzur i Kosmetyki Joanna Kwaśniewska

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz