Home Kategorie News To już się stało. Premier ogłosił decyzję. Miliony Polaków zwolnionych z podatku.
10.10K

To już się stało. Premier ogłosił decyzję. Miliony Polaków zwolnionych z podatku.

To już się stało. Premier ogłosił decyzję. Miliony Polaków zwolnionych z podatku.

Podczas konferencji podsumowującej 100 dni Polskiego Ładu premier zapowiedział wprowadzenie nowych udogodnień dla emerytów. Blisko 90% z nich zostanie zwolnionych z podatku.

W piątek odbyła się konferencja premiera Mateusza Morawieckiego, podczas której premier podsumował 100 dni trwania Polskiego Ładu. Trzeba przyznać, że niektóre stwierdzenie szokują.

Mateusz Morawiecki stwierdził, że władzy udało się wspomóc system służby zdrowia i znacznie zmniejszyć kolejki do specjalistów. Czy tak jest? To pozostawiamy państwu do oceny.

Szef rządu chwalił się również stworzeniem nowych miejsc pracy i zapowiedział, że już wkrótce Polacy będą zarabiać więcej niż do tej pory co w dobie galopującej inflacji jest istotne.

Odniósł się on również do podatków:

– “Drugi próg podatkowy, ten budujący aspiracje, spełniający ambicje Polaków, podnosimy pierwszy raz od 12 lat z 85 na 120 tys. zł dla tych Polaków, którzy ten drugi próg już teraz wpadali, czyli ich zarobki roczne przekraczały 85 tys. zł” – powiedział premier.

Podczas konferencji zobowiązano się również do pomocy emerytom i rencistom, w postaci zwolnienia z podatków aż 90% z nich. To naprawdę szokująca informacja:

– “Dla tych emerytów, którzy chcą dalej pracować, proponujemy pracę bez podatku, ponieważ chcemy, by ci, którzy mają doświadczenie, dzielili się tym doświadczeniem, uczyli najmłodszych” – przekazał Mateusz Morawiecki.

Szokująca decyzja rządu. Znosimy wszystkie restrykcje. “Pandemia jest pod kontrolą”.

Źródło: wtv.pl

Park trampolin: bilety
Park trampolin: bilety
16,99 zł
25,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Park trampolin: bilet dla 1 osoby za 16,99 zł i więcej opcji w Jump6 (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz