Home Kategorie Ludzie Godzinna reanimacja nie pomogła. Zmarła znana Polska dziennikarka.

Godzinna reanimacja nie pomogła. Zmarła znana Polska dziennikarka.

Godzinna reanimacja nie pomogła. Zmarła znana Polska dziennikarka.

Nie żyje dziennikarka Anna Szulc. Mimo godzinnej reanimacji nie udało się jej uratować. Informacje tą przekazał jej mąż. To olbrzymia tragedia zwłaszcza dla rodziny.

W czwartek 9 września nad ranem zmarła Anna Szulc. Informację przekazał jej mąż za pośrednictwem Facebooka. To naprawdę smutna informacja i przykra dla wszystkich.

– “Wszyscy wiecie, jak cudowną była osobą-życzliwą światu, zaangażowaną w pomaganie innym, błyskotliwie inteligentną. Była wspaniałą matką i żoną” -, czytamy we wpisie zrozpaczonego męża.

– “Jesteśmy tym wstrząśnięci, nie możemy sobie poradzić z tą straszliwą informacją” – napisała redakcja Newsweek z którym Szulc współpracowała.

Redakcyjni koledzy zgodnie wspominają Annę Szulc jako osobę z wielką energią, wiecznym uśmiechem i tysiącem pytań i pomysłów. Tworzyła ona wokół siebie aurę pozytywnej energii. Była ona osobą powszechnie lubianą i kochaną.

Anna Szulc była “jedyna w swoim rodzaju” i uwielbiała pisać o ludzkiej seksualności. Znano ją przede wszystkim z tego, że nie bała się trudnych pytań. Dlatego też, jest to tak ogromna strata.

Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Trener personalny (49,99 zł) lub Master Personal Trainer (59,99 zł) z MEN w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz