Home Kategorie Zdrowie Szokująca decyzja Pfizera! Wnoszą o szczepienia dla 5-latków.

Szokująca decyzja Pfizera! Wnoszą o szczepienia dla 5-latków.

Szokująca decyzja Pfizera! Wnoszą o szczepienia dla 5-latków.

Pfizer i BioNTech ogłosiły w tym tygodniu, że wkrótce będą ubiegać się o zgodę na szczepienie dzieci w wieku 5 lat. To naprawdę szokująca decyzja Pfizera.

Producenci szczepionek powiedzieli w wywiadzie opublikowanym w piątek, że chcą produkować specjalne zmodyfikowane szczepionki dla najmłodszych. Szokująca decyzja.

– “W nadchodzących tygodniach przedstawimy władzom na całym świecie wyniki naszego badania na dzieciach w wieku od 5 do 11 lat” – powiedział Ozlem Tureci, współzałożyciel BioNTech.

Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) zatwierdziła w maju szczepionkę koronawirusową firmy Pfizer-BioNTech do stosowania w nagłych wypadkach u nastolatków w wieku od 12 do 15 lat. Jednak jak widać to mało dla Pfizera.

Według The New York Times szczepionki dla dzieci w wieku 12 lat i młodszych nie zostały jeszcze zatwierdzone przez FDA. BioNTech chce to jednak zmienić.

– “Tej jesieni firma Pfizer będzie w stanie … złożyć dane do FDA,  a następnie przedłożyć wniosek potencjalnie już w październiku, co da nam ramy czasowe, w których szczepionka może być dostępna późną jesienią lubprawdopodobnie wczesną zimą, w zależności od tego, ile czasu zajmie FDA rozpatrzenie wniosku” – powiedział Gottlieb.

Niedawno został proboszczem. Ma żonę i dwójkę dzieci. Wierni go uwielbiają.

Źródło: thehill.com

Zabiegi wyszczuplające
Zabiegi wyszczuplające
49,99 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
5 zabiegów wyszczuplających na wybranych urządzeniach za 49,99 zł w Studiu Sylwetka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz